Mergina.eu neatsako už svetainėje esančių nuorodų tikslumą. Vienintelis puslapio pajamų šaltinis yra partnerystė (angl. Affiliate), todėl kai kurios nuorodos gali būti partnerystės principo įrankiai, už kuriuos svetainė gali generuoti pajamas. Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate, kad viešo turinio panaudojimo būdas yra jūsų pačių riziką, kurią jūs prisiimate. Dėl šios priežasties jūs sutinkate patys imtis būtinų saugumo priemonių, kad užtikrintumėte savo saugumą, išvengtumėte finansinės ar kitokio pobūdžio žalos. Bet kokia patirta žala, jos atlyginimas ar su tuo susijusios išlaidos yra nekompensuojamos ir yra laikomos pačio svetainės lankytojo atsakomybėje.

Kai kurių svetainėje publikuotų merginų profiliai gali būti sukurti rinkodaros tikslais. Tinklalapis ir jo atstovai nėra ir negali būti laikomi merginų atstovais. Publikuojamų merginų tapatybės nėra žinomos svetainės kūrėjams ar kitaip susijusios su svetainės kūrėjais.

Šiame puslapyje galima rasti informacijos apie pažinčių portalus, programėles, porų santykius, pasimatymus ir kitokio pobūdžio temas, susijusias su internete užmezgamomis pažintimis. Svetainėje gali būti pateikti pažinčių svetainių vertinimai, sąrašai ir atsiliepimai. Sąrašuose informacija gali būti nepilna arba neatitikti realybės, kadangi yra pagrįsta subjektyvia sąrašus kuriančių asmenų nuomone. Sąrašuose gali pasitaikyti klaidų ar netikslumų dėl įvairių netyčinių priežasčių ar žmogiško faktoriaus. Turinio autoriai visuomet gali atlikti pataisymus.

Visi pažinčių portalų sąrašai buvo sudaryti atsitiktine tvarka ir į juos įtraukėme tik mūsų subjektyvia nuomone populiariausių Lietuvos pažinčių svetainių sąrašus. Pirmoje vietoje esanti svetainė nebūtinai yra kažkuo geresnė už paskutinėje sąrašo vietoje esančią pažinčių svetainę.

Mergina.eu pasilieka sau teisę bet kuriuo metu nepranešus keisti svetainės dizainą, patalpintą informaciją, tinklapio koncepciją bei sąrašų formavimo metodiką. Svetainėje skelbiamos reklamos ir jų turinys yra reklamos užsakovų atsakomybė. Svetainėje paskelbti komentarai ir nuomonės nėra ir negali būti siejami su svetainės kūrėjų nuomone.

Mergina.eu svetainė yra skirta tik suaugusiųjų auditorijai. Nepilnamečiams lankytojams griežtai draudžiama užeiti į šią svetainę.