Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam
Šī konfidencialitātes politika nosaka veidu, kā mēs apkopojam, izmantojam, uzturam un atklājam no lietotājiem savākto informāciju. Šī privātuma politika attiecas uz vietni un visiem produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvā http://mergina.eu/

Komentāri:
Kad apmeklētāji vietnē komentē komentārus, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atrast surogātpastu.

Sīkdatnes:
Ja jūs atstājat komentāru par mūsu vietni, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir domāti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nevajadzēs no jauna ievadīt savu informāciju. Šīs sīkdatnes ilgs vienu gadu.

Žurnāla faili:
Tāpat kā daudzās citās vietnēs, mēs izmantojam žurnālfailus. Žurnāla failos esošajā informācijā ietilpst interneta protokola (IP) adreses, pārlūka tips, interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), datuma / laika zīmogs, atsauces / izejas lapas un klikšķu skaits, lai analizētu tendences, administrētu vietni, izsekotu lietotāja pārvietošanos. visā vietnē un apkopot demogrāfisko informāciju. IP adreses un cita šāda informācija nav saistīta ar personīgi identificējamu informāciju.

Iegultais saturs no citām vietnēm:
Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm izturas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbībai ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analytics:
Google Analytic ir bezmaksas Google Web analītikas pakalpojums, kas nodrošina statistiku un pamata analītiskos rīkus meklētājprogrammu optimizēšanai (SEO) un mārketinga mērķiem. Mēs to izmantojam, lai izsekotu ikdienas, mēneša un gada apmeklētājiem, ieskaitot auditorijas demogrāfisko un lietotāju pieredzi.

Šī informācija palīdz mums sekot mūsu veiktspējai un veikt izmaiņas, lai sniegtu labumu mums un lietotājiem.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus?
Jūsu publiskā vai privātā informācija bez jūsu piekrišanas jebkāda iemesla dēļ netiks pārdota, apmainīta, nodota vai nodota citam uzņēmumam.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?
Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, nevis turēt tos moderēšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tāds ir), mēs arī saglabājam viņu sniegtajā personīgajā informācijā viņu lietotāja profilu. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori arī var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem?
Ja esat atstājis komentārus, varat pieprasīt, lai saņemtu eksportētu failu no personas datiem, kas mums ir par jums, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personiskos datus, kas ir jūsu rīcībā. Tas neietver datus, kas mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs sūtām jūsu datus?
Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.

Kā mēs aizsargājam jūsu datus?
Mēs esam veikuši dažādus drošības pasākumus, lai saglabātu jūsu personiskās informācijas drošību, kad veicat pasūtījumu vai ievadāt, iesniedzat vai piekļūstat savai personiskajai informācijai. Mēs izmantojam cienījamu mitināšanas uzņēmumu drošam serverim. Mēs izmantojam SSL, lai pārliecinātos, ka jūsu dati ir šifrēti no datu hakeriem.

Vai mēs izpaužam jūsu informāciju ar trešajām personām?
Mēs nepārdodam, netirgojam un nenododam nevienai pusei jūsu personiski identificējamo informāciju. Tas neietver uzticamas trešās puses, kas palīdz mums darboties mūsu mājas lapā, veikt mūsu uzņēmējdarbību vai apkalpot jūs, ja vien šīs puses vienojas saglabāt šo informāciju konfidenciālu.

Trešo personu saites
Reizēm mēs savā vietnē varam iekļaut vai piedāvāt trešo personu produktus vai pakalpojumus. Šīm trešo personu vietnēm ir atsevišķas un neatkarīgas privātuma politikas. Tāpēc mums nav nekādas atbildības par šo saistīto vietņu saturu un darbībām.