Mergina.eu neatbild par šajā vietnē esošo saišu precizitāti. Vienīgais lapas ienākumu avots ir Affiliate, tāpēc dažas saites var būt partnerības rīki, no kuriem jūsu vietne var radīt ieņēmumus. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka publiska satura izmantošana ir uz jūsu risku. Šī iemesla dēļ jūs piekrītat pats veikt nepieciešamos drošības pasākumus, lai nodrošinātu savu drošību un novērstu jebkādu finansiālu vai citu kaitējumu. Visi zaudējumi, kompensācija vai radušās izmaksas netiek atlīdzinātas, un par to atbild tikai apmeklētājs.

Dažu vietnē ievietoto meiteņu profilus var izveidot mārketinga nolūkos. Vietne un tās pārstāvji nav un nevar tikt uzskatīti par meitenēm. Publicēto meiteņu identitāte vietnes veidotājiem nav zināma vai kā citādi saistīta ar vietnes veidotājiem.

Šajā lapā ir informācija par iepazīšanās portāliem, sīkrīkiem, pāru attiecībām, iepazīšanās un citām tēmām, kas saistītas ar tiešsaistes iepazīšanos. Vietne var saturēt iepazīšanās vietņu vērtējumus, ierakstus un pārskatus. Sarakstos var būt nepilnīga vai kļūdaina informācija, jo tie ir balstīti uz personu, kas veido sarakstus, subjektīvo viedokli. Sarakstos var būt kļūdas vai neprecizitātes dažādu nejaušu cēloņu vai cilvēku faktoru dēļ. Satura autori vienmēr var veikt labojumus.

Visi iepazīšanās portālu saraksti tika izveidoti pēc nejaušības principa, un mūsu subjektīvajā vērtējumā mēs iekļāvām tikai populārāko iepazīšanās vietņu sarakstus. Vietne, kas ieņem pirmo vietu, ne vienmēr ir labāka par pēdējās pakāpes iepazīšanās vietni. Into

Mergina.eu patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt vietnes dizainu, ievietoto informāciju, vietnes koncepciju un iekļaušanas metodiku. Par vietnē publicētajām reklāmām un to saturu atbild reklāmdevēji. Vietnē publicētie komentāri un viedokļi nav un nevar tikt saistīti ar vietnes izstrādātāju uzskatiem.

Vietne Mergina.eu paredzēta tikai pieaugušo auditorijai. Apmeklētājiem, kas ir nepilngadīgi, ir stingri aizliegts piekļūt šai vietnei.