Badoo – globāls sociālais iepazīšanās tīkls, kura pirmsākumi meklējami 2006. gadā. Šobrīd Badoo ir vairāk nekā 460 miljoni reģistrētu lietotāju visā pasaulē, un katru dienu tīklam pievienojas vēl vismaz 300 000 cilvēku. Badoo sevi dēvē par lielāko un drošāko “jauno seju tīklu” pasaulē, kas piedāvā iespēju iepazīties vairākos aizraujošos veidos.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Priekšrocības un funkcionalitāte

Iepazīšanās platforma Badoo ir pieejama gan tīmekļa vietnē badoo.com, gan Android un iOS operētājsistēmām paredzētās mobilajās lietotnēs. Aktīvāk gan tiek izmantota tieši mobilā lietotne, kas ir viena no vispopulārākajām iepazīšanās lietotnēm pasaulē.

Badoo piedāvā vairākus veidus, kā iepazīties, turklāt platforma ar to vien neaprobežojas – tajā iespējams arī vienkārši tērzēt ar svešiniekiem vai veidot jaunas draudzības. Galvenās funkcijas ir šādas:

  • apkārtnē esošie cilvēki (People Nearby) – apskati tuvākajā apkārtnē dzīvojošos lietotājus un cilvēkus, ar kuriem esi sastapies dienas gaitā;
  • sastapšanās (Encounters) – velc pa labi (“jā”) vai pa kreisi (“nē”), lai novērtētu tavas ierīces ekrānā parādītos cilvēkus (līdzīgi kā iepazīšanās spēle lietotnē Tinder).

Līdzās iepriekšminētajai funkcionalitātei Badoo ir pieejama arī meklēšana un video tērzēšana. Tāpat jāatzīmē, ka Badoo lepojas ar dažādām drošības un verifikācijas funkcijām, kas palīdz rūpēties par viltus profilu izskaušanu. Ko tas nozīmē lietotājam? To, ka visas tavas saderības būs ar īstiem cilvēkiem, ar kuriem, ja vien jums izdosies atrast ko kopīgu, pēc sarakstes varēsi norunāt tikšanos dzīvē.

Reģistrācija

Lai reģistrētos Badoo, atliek vien ievadīt savu vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu un atrašanās vietu, kā arī norādīt e-pasta adresi un paroli. Pēc tam lietotājam jāizvēlas fotoattēls izmantošanai savā Badoo profilā, un iepazīšanās var sākties! Par reģistrēšanos Badoo tev nebūs jāmaksā, un uzreiz pēc sava profila izveidošanas varēsi bez jebkādiem kavēkļiem izmantot visu piedāvāto pamata funkcionalitāti, ar ko, domājams, pietiks visiem taviem iepazīšanās mērķiem, bet jo īpaši tad, ja dzīvo kādā lielā pilsētā, jo tieši tajās Badoo lietot ir visinteresantāk.

Kā jau daudzās citās jaunākajiem tehnoloģiskajiem standartiem atbilstošās iepazīšanās platformās, Badoo ir iespējams reģistrēties, izmantojot arī Facebook, Google, Yandex, VKontakte un citu sociālo tīklu kontus.

Abonements

Neskatoties uz to, ka Badoo pamata funkcionalitāte ir pieejama ikvienam pilnīgi par brīvu, interesenti var iegādāties arī abonementu ar nosaukumu “Badoo Premium”. Tas ļauj iegūt tādas priekšrocības kā iespēju pārlūkot Badoo “neredzamā” režīmā, atsaukt pēdējo “nē” balsi, tērzēt ar populārajiem lietotājiem, izcelt savas nosūtītās ziņas un aplūkot tos cilvēkus, kuri par tevi nobalsojuši “jā”, kā arī daudz citu īpašu funkciju. Badoo abonementa cena var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, taču parasti vienas dienas abonements maksā nepilnu eiro, bet par aptuveni 50 eiro ir iespējams iegādāties beztermiņa abonementu. Jāpiezīmē, ka Badoo piedāvā nopirkt arī kredītus, ko lietotājs var izmantot sava profila izcelšanai.