BadooBadoo“ – pasaulinis socialinis pažinčių tinklas, skirtas bendrauti ir susipažinti. Visame pasaulyje yra daugiau nei 446 mln. registruotų vartotojų, kurie išsiunčia net apie 350 mln. žinučių per dieną. Kiekviena dieną čia prisijungia per 60 mln. aktyvių narių. Nuo 2006 metų veikiantis Badoo priklauso pasauliniam „Magic lab“ tinklui, kuris kuria, saugo ir valdo tokius prekinius ženklus, kaip „Bumble“, „Chappy“, „Lumen“. Badoo biurus galima rasti Londone, Maskvoje ir Maltoje, kuriuose dirba ne vienas šimtas darbuotojų. Badoo tikslas yra pasiūlyti rinkai išmanius, patogius, šiuolaikiškus ir inovatyvius įrankius netikėtiems arba planuotiems pasimatymams bei nepertraukiamam bendravimui. Badoo istorija prasidėjo 2006 metais, 2009 buvo paleista Badoo programėlė, 2013 sukurtas naujoviškas, šiuolaikiškas dizainas, o 2017 vartotojams buvo pristatyta nauja svetainės ir programėlės versija su dar daugiau funkcijų, geresne vartotojo patirtimi ir patobulintu bendru įvaizdžiu. Pagal naujausius duomenis Badoo vartotojai mobiliąja aplikacija naudojasi daugiau nei svetaine tam, kad galėtų būti nuolatos prisijungę. Programa galima naudotis net 47 kalbomis, o vartotojai yra užsiregistravę net iš 190 šalių. Tai pasako viską apie platformos populiarumą tiek jaunimo, tiek vidutinio amžiaus žmonių tarpe.

 

Registruokis Badoo nemokamai čia

Svetainės funkcijos ir privalumai

Badoo pasižymi ištobulintais įrankiais kasdieniam bendravimui ir siūlo sutikti vartotojus, esančius netoliese. Galima rinktis, kad sistema siūlytų galimus pasimatymo kandidatus pagal vietovę arba amžių. Ypač patogu tai, jog galima parsisiųsti Badoo programėlę tiek iš „Google play“, tiek iš „App store“. Programėlės pagalba galima pilnai valdyti vartotojo paskyrą, todėl prisijungti galėsite iš bet kurios pasaulio vietos. Registracija yra ypač paprasta ir greita, nes paskyrą galima susieti su „Google“, „Facebook“, „Yandex“ ar kitomis valdomomis paskyromis, todėl nereikės gaišti laiko vedant asmeninius duomenis. Badoo yra tai, ko reikia kiekvienam šiuolaikiškam ir naujas pažintis mėgstančiam vartotojui.

Badoo atsiliepimas

Kaip ir daugelyje šiuolaikinių pažinčių platformų, „Badoo” siūlo ieškoti kitų vartotojų pagal amžių bei lokaciją. Tai yra patogu ir priimtina jaunimui, o būtent šioje platformoje jis sudaro didžiąją vartotojų bazės dalį. Patogi registracija palengvina ilgas registracijos procedūras, todėl sistema galima naudotis vos po kelių paspaudimų. Tai yra patogu tiems, kurie ieško sau priimtinos ir tinkamos pažinčių programos. Susiejus savo paskyrą su „Google” ar „Facebook” iš karto galėsite pradėti naudotis svetainės funkcijomis. Vartotojų pasirinkimas taip pat yra labai didelis, tad vargu ar dažnai pamatysite jau matytą asmenį. Keliaujant „Badoo” leis sutikti žmones iš kitų pasaulio vietų, taigi užmegzti naujas pažintis galėsite visur ir visada.