Clubx.lvClubX.lv – Latvijā populārs pieaugušo iepazīšanās portāls, kuru iecienījuši tūkstošiem cilvēku ne tikai mūsu zemē, bet arī aiz tās robežām. Šī vietne, kurā uzsvars likts uz seksu un erotiku, noteikti patiks visiem tiem, kuri pretstatā ierastajiem attiecību modeļiem izvēlas ko pikantāku un rotaļīgāku. ClubX.lv var palīdzēt tev piepildīt tavas vismežonīgākās fantāzijas, jo šeit vienuviet pulcējas daudzi miesisko baudu mīļotāji.

 

Reģistrējies bez maksas

ClubX.lv Priekšrocības un funkcionalitāte

Portāls ClubX.lv, kura darbību nodrošina Igaunijas galvaspilsētā Tallinā reģistrēts uzņēmums, piedāvā bagātīgu dažnedažādu funkciju klāstu. Tērzēšana, forums, lietotāju anketas un albumi, draugu pievienošana, informācija par pasākumiem un “karstā līnija” – tās ir tikai dažas no lietotājiem pieejamajām iespējām. Ja tu tradicionālu attiecību vietā dod priekšroku jaunai pieredzei gultā, kā arī baudas sniegšanai un saņemšanai, tad esam droši, ka šis portāls tev būs kā radīts!

Viena no aktīvākajām sadaļām vietnē ClubX.lv ir sludinājumi. Tajos figurē teju visas Latvijas pilsētas un ļoti dažādi piedāvājumi – sākot ar iepazīšanos nopietnām attiecībām līdz pat intīmām tikšanās reizēm dažādu fetišu īstenošanai.

ClubX.lv piedāvā arī salīdzinoši aktīvu diskusiju forumu, kurā lietotāji apspriež visu, kas saistīts ar erotiku un seksuālajām baudām. Tajā tabu nav pilnīgi nekas, un mēs pat uzdrošināmies apgalvot, ka šis forums var palīdzēt gūt diezgan izsmeļošu informāciju saistībā ar dzimumdzīvi.

Runājot par portāla priekšrocībām, atsevišķās diennakts stundās ClubX.lv tiešsaistē pulcē pat vairāk nekā tūkstoti lietotāju. Ja ņem vērā specifisko iepazīšanās tirgus nišu, kuru šī vietne ieņem Latvijas internetā, var itin droši apgalvot, ka tai nav daudz līdzinieku vai konkurentu. Tādēļ, ja tu meklē veidu, kā piepildīt savas seksuālās fantāzijas, pavisam noteikti iesakām tev ielūkoties ClubX.lv!

ClubX.lv Reģistrācija

Reģistrēties vietnē ClubX.lv iespējams burtiski vienā acumirklī. Viss, kas tev jādara, ir jāizvēlas savs lietotājvārds un parole, kā arī jānorāda e-pasta adrese. Kas tas darīts, jau drīz vien saņemsi apsveikuma ziņu par pievienošanos portālam un varēsi sākt lietot tā piedāvāto funkcionalitāti – meklēt citu lietotāju anketas, tērzēt, iesaistīties diskusiju forumā, rakstīt blogu un, bez šaubām, skatīt foto un video galerijas. Tiesa gan, pirms mesties piedzīvojumos, vajadzēs aizpildīt profilu vai vismaz augšupielādēt savu foto. Un vēl kas: ClubX.lv ikvienam ir iespēja iegūt statusu “Īsts lietotājs”, kas apliecinās tava profila autentiskumu un ļaus baudīt daudzas priekšrocības – lai to paveiktu, tev būs jānofotografējas, turot rokā zīmīti ar uzrakstu “ClubX.lv”, un šis foto jānosūta portāla administrācijai.

ClubX.lv Abonements

Tiem ClubX.lv lietotājiem, kuri nolēmuši izmantot visu portāla piedāvāto funkcionalitāti, ir iespēja iegādāties VIP abonementu. Kādēļ tas vajadzīgs? Jāatzīst, ka šajā portālā VIP lietotāji iegūst patiešām daudz, tādēļ patiesi ir vērts apsvērt tā iegādi – lūk, tikai dažas no maksas iespējām: neredzamības funkcija, profila rādīšana meklētāja augšgalā, ātrāka bilžu apstiprināšana, neierobežota vēstuļu sūtīšana, melnais saraksts. Abonementa cena ir atkarīga no izvēlētā dalības perioda:

[table id=2 /]

Tāpat jānorāda, ka atsevišķu darbību veikšanai ClubX.lv lietotāji var nopirkt arī portāla kredītus, tomēr abonementa iegāde jebkurā gadījumā būs izdevīgāka.