darnipora.ltDarnipora.lt – tikras ir į internetines pažintis orientuotas pažinčių portalas ieškantiems antrosios pusės. 2006 metais veiklą pradėjusi pažinčių platforma ilgą laiką kūrė aiškias vertybes, kurias perteikia savo lankytojams. Darnipora.lt jungia daugiau nei 100 000 narių iš visos Lietuvos bei vykdo atsakingą narių atranką tikrindami įtartinas anketas, o tiems, kurie ieško tik trumpalaikių santykių ar naudos, maloniai pasiūlo rinktis kitas svetaines. Darnipora.lt tikslas yra suburti panašaus požiūrio žmones, kurie vertina santykius, pagarbą, supratingumą ir tikrumą. Portalas išsiskiria tuo, jog registruojantis reikalauja užpildyti psichologų sudarytą suderinamumo sistemą, kurios pagalba yra parenkami vienas kito poreikius atitinkantys nariai. Taip yra tausojamas narių laikas ieškant tinkamo partnerio.

 

Registruokis Darnipora.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Svetainė pasižymi aiškia orientacija į sėkmingas ir ilgalaikes pažintis. Atlikus suderinamumo testą ir pasirinkus patikusį narį, yra matomas suderinamumo rodiklis procentais pagal kurį galima nuspręsti, ar verta užmegzti pažintį su konkrečiu žmogumi, ar ne. Parašyti patikusiam nariui galima naudojant klausimyną „pažinties vedlys“, kuris yra skirtas pagelbėti pradėti pokalbį arba tiesiog siunčiant žinutę. Kitaip nei kitose pažinčių svetainėse, darnipora.lt jūsų neerzins reklamomis, todėl galėsite visiškai susikoncentruoti į partnerio paieškas.

Darnipora.lt registracija

Registracija yra atliekama užpildant testą, kas gali šiek tiek užimti jūsų laiko, tačiau pabandyti yra tikrai verta, nes jeigu jūs ieškote rimtų pažinčių, vėliau tai gali padėti sutaupyti jūsų laiką surandant tinkamą žmogų. Užsiregistruoti svetainėje nieko nekainuos, todėl susipažinti su svetainės funkcijomis galėsite nepatuštinę kišenės. Vis dėlto, jei vėliau nuspręsite, kad svetainė yra tinkama, galėsite įsigyti auksinę narystę, kuri suteiks galimybę siųsti laiškus kitiems nariams be jokių apribojimų, padarys jūsų profilį labiau matomą ir suteiks kitų privilegijų. Darnipora.lt padės jums surasti antrąją pusę rimtiems santykiams, todėl jei ieškote būtent to – neapsiriksite.