Dating.inbox.lvDating.inbox.lv – iepazīšanās portāls steidzīgajiem, kas derēs gan nopietnu attiecību dibināšanai, gan visdziļāko vēlmju un seksuālo fantāziju īstenošanai. Ja tevi interesē nevis rotaļas ar pārmodernām tehnoloģijām, bet gan tikai un vienīgi iepazīšanās, tad šī būs tava īstā iespēja tikt pie kārotā. Portālā inbox.lv 2019. gadā katru mēnesi iegriezās vidēji 800 000 lietotāju, no kuriem liela daļa izmantoja arī tā piedāvāto iepazīšanās pakalpojumu, tādēļ iespēju atrast domubiedru, draugu, partneri, aizraušanos vai savu īsto un vienīgo šeit noteikti netrūkst.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Priekšrocības un funkcionalitāte

Aplūkojot šo iepazīšanās portālu, uzreiz jāvērš uzmanība uz faktu, ka inbox.lv ir Latvijā lielākais un populārākais e-pasta serveris. Šo zīmolu kaut reizi, domājams, ir dzirdējis teju ikkatrs Latvijas iedzīvotājs un pavisam noteikti – katrs Latvijā dzīvojošs interneta lietotājs. Dating.inbox.lv ir Inbox piedāvātais iepazīšanās risinājums, kam raksturīga vienkāršība, lakonisms un ērts profilu meklētājs.

Kam ir piemērots šis portāls? Nav noslēpums, ka Inbox e-pastu, neskatoties uz tā augsto popularitāti, visvairāk iecienījuši ļaudis, kam pāri 40, tātad var apgalvot, ka arī dating.inbox.lv vislabāk derēs cilvēkiem pusmūžā. Lai kā arī nebūtu, aizpildītu lietotāju anketu ar foto šeit ir papilnam, turklāt portālā pulcējas ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī iepazīties gribētāji no teju visas pasaules – gan no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas, gan arī no daudz eksotiskākām zemēm.

Kas attiecas uz funkcionalitāti, tad dating.inbox.lv nudien nav nekā lieka. Iepatikās kāda lietotāja (vai lietotājas) profila foto? Aplūko šo cilvēku tuvāk un droši sūti ziņu, jo varbūt jūs jau pavisam drīz radīsiet ne tikai kopīgu valodu, bet arī dosieties uz kopīgu tikšanos!

Reģistrācija

Lai sāktu lietot dating.inbox.lv un varētu uzrunāt citus portāla lietotājus, jāsāk ar reģistrēšanos vietnē inbox.lv. Tas nozīmē, ka tu iegūsti ne vien profilu iepazīšanās vietnē, bet, ja tev tādas vēl pagaidām nav, arī savu Inbox e-pasta adresi.

Reģistrācijas process ir vienkāršs un ļoti īss – jāaizpilda tikai pieci pamata lauki. Tiesa gan, pēc tam jāveic sava jaunizveidotā konta konfigurēšana – jāizveido drošības jautājums, jāievada vārds un uzvārds, dzimšanas datums un citi dati. Tomēr arī tas daudz laika neprasīs, un jau pēc ne vairāk kā dažām minūtēm varēsi piekļūt pašam iepazīšanās portālam, proti, dating.inbox.lv. Lai pārlūkprogrammā nebūtu jāievada adrese, vari atvērt Inbox izvēlni un tur vienkārši izvēlēties saiti “Iepazīšanās”. Nu ko – piedzīvojumi var sākties!

Abonements

Neskatoties uz to, ka dating.inbox.lv piemīt reāls potenciāls piepildīt tavus viskvēlākos sapņus un palīdzēt tev sameklēt tavu otro pusīti, par šīs vietnes lietošanu nav jāmaksā ne centa. Kā jau minējām sākumā, šeit uzsvars likts uz nesarežģītu iepazīšanos, tādēļ lietotājs netiek apgrūtināts ar nepieciešamību ko abonēt vai iegādāties. dating.inbox.lv ir risinājums steidzīgiem ļaudīm, kuri nemeklē liekas spēlītes vai izpušķojumus, bet gan vēlas uzreiz ķerties vērsim pie ragiem. Lai uzsāktu sarunu un, iespējams, noorganizētu tikšanos ar nolūkoto lietotāju, tev tikai jābūt reģistrētam Inbox lietotājam – tas arī viss.