Draugas.lt – nuo 1999 Lietuvoje veikiantis populiarus pažinčių portalas. Per dieną čia prisijungia įprastai daugiau nei 10 tūkst. vartotojų, kurie bendrauja, ieško partnerių, naujų pažinčių bei naudojasi kitomis svetainės funkcijomis. Per 20 metų ne kartą keitėsi svetainės dizainas, tačiau išliko spalvingumas, tobulėjo paslaugos, atsirado mobilioji programėlė ir nuolatos daugėjo siūlomų funkcijų bei pramogų. Šiandien draugas.lt yra multifunkcinis pramogų ir pažinčių portalas su nariais iš visos Lietuvos. Svetainė skelbia, jog joje yra daugiau nei 150 tūkstančių užsiregistravusių narių, kurie ieško antrosios pusės arba žmogaus, su kuriuo norėtų leisti laiką. Portalo duomenimis jis padėjo antrąją pusę surasti jau daugiau nei 100 tūkstančiui žmonių.

 

Registruokis Draugas.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Draugas.lt yra šiuolaikiška svetainė su paprastu ir intuityviu valdymu. Nereikės daug laiko, jog priprastumėte prie patogaus meniu, matyti ir ieškoti narių čia taip pat paprasta. Portale galima rasti tokias funkcijas ir skiltis, kaip skelbimai, protų mūšis, sveikinimai, pažintys, žaidimai, forumas, horoskopai, straipsniai ir daug daugiau, taigi čia galima ne tik susipažinti, bet ir įdomiai praleisti laiką. Didelis privalumas yra mobilioji programėlė, kurios pagalba galima bendrauti su kitais nariais net ir nesant namuose. Narių paiešką galima vykdyti pagal suvestus kriterijus arba naudojantis kategorijomis „naujausi“, „populiariausi“, „prisijungę“, „švenčiantys gimtadienius“ ir kt.

Draugas.lt registracija

Registracija draugas.lt yra greita ir patogi. Pasinaudojus „Google“ arba „Facebook“ prieiga registraciją galima atlikti vos keliais žingsniais. Portale galioja du narystės tipai – nemokama ir VIP, kuri suteikia didesnį matomumą ir leidžia naudotis visomis svetainės funkcijomis. Tiesa, naujiems vartotojams VIP narystė kartu su 50 kreditų papildomoms paslaugoms ir 3 virtualiomis dovanomis yra dovanojama nemokamai, todėl užsiregistruokite ir išbandykite pilną svetainės versiją visiškai nemokamai.

Draugas.lt atsiliepimas

Svetainėje ir programėlėje draugas.lt kiekvienas ras sau veiklos. Nuo naujų pažinčių iki interaktyvių pramogų bei forumų – čia klesti didelė lietuviška bendruomenė, sudaryta iš jaunų ir aktyvių narių. Mūsų nuomone, ši platforma turi didelį pasisekimą Lietuvoje, yra pripažinta ir patikima, tad tikrai yra verta dėmesio. Keli narysčių tipai leis pasirinkti sau priimtiniausią, taigi jūsų neribos tam tikrų funkcijų trūkumas. Didelis narių skaičius, bendravimui kuriamos temos, kiekvieną dieną prisijungiantys vartotojai skatins bendrauti ir užmegzti naujas pažintis, o galbūt ir surasti antrąją savo pusę. Nors didelė auditorijos dalis yra jauna, tačiau svetainėje galima rasti įvairaus amžiaus žmonių. Patogi programėlė perkels bendravimą į jūsų kasdienę veiklą, todėl galėsite savęs neriboti.