flirtai.ltErotinių pažinčių ir skelbimų portalas flirtai.lt – visiems, kurie nori patirti naujus potyrius ir praskaidrinti savo kasdienybę. Flirtai.lt – svetainė su nariais iš visos Lietuvos. Nesvarbu, kurioje vietoje gyvenate, čia galėsite rasti bendraminčių, su kuriais praleisite nuostabų laiką arba tiesiog atrasite bendrų temų pokalbiui. Portale gausu tiek merginų, tiek vaikinų skelbimų, siūlančių maloninančias paslaugas, masažus bei gerą laiką kartu. Čia buriasi tiek asmenys, ieškantys antros pusės, tiek svingeriai ar naujų potyrių ieškotojai.

Pirmą kartą apsilankius svetainėje, galima pastebėti patrauklų jos dizainą ir aistrą kurstančias spalvas. Svetainė orientuota į skelbimus, siūlančius slaptus pasimatymus ir pažintis suaugusiems. Talpinti naują skelbimą galima tituliniame puslapyje paspaudus žalią mygtuką, kuris nukreipia į skelbimo talpinimo formą. Flirtai.lt informuoja svetainės lankytojus, jog už talpinamą turinį neatsako ir jo netikrina. Norint ištrinti patalpintą skelbimą reikia susisiekti su svetainės administracija nurodytais kontaktais.

Visi skelbimai svetainėje yra suskirstyti pagal miestus. Aiškiai yra nurodoma informacija, kokie miestai yra populiariausi ir sulaukia daugiausiai lankytojų skelbimų. Pirmoje vietoje yra Vilnius su 1200 įkeltų skelbimų, antroje Kaunas su 570, trečioje seka Klaipėda su 203 įkeltais narių skelbimais.

 

Talpink Flirtai.lt skelbimą čia

Svetainės funkcijos ir privalumai

Flirtai.lt portalo pagrindine funkcija galima laikyti paslaugų siūlymą skelbimų pagalba. Čia tiek vyrai, tiek merginos, tiek porelės gali rasti intymios veiklos su kitais asmenimis, siūlyti įvairias paslaugas, masažus pagal vietovę. Skelbimo talpinimas yra ganėtinai paprastas, tam nereikia registracijos. Pakanka užpildyti tuščius langelius, pasirinkti skelbimo kategoriją (mergina ieško vaikino, vaikinas ieško merginos, darbas merginoms), suvesti savo asmeninius duomenis, įrašyti skelbimo tekstą bei būtinai įkelti nuotrauką ar nuotraukas. Vieno skelbimo kaina – 3.50 eur. Papildomos paslaugos – 5.00 eur. Norint aktyvuoti skelbimą tereikia išsiųsti nurodytą sms trumpuoju numeriu ir skelbimas yra patalpinamas iš karto.

Svetainėje flirtai.lt ne tik galima surasti partnerį laisvalaikiui, bet ir praleisti laiką skaitant įvairius straipsnius suaugusiems. Skiltyje “istorijos” galima rasti patarimus, dažniausiai pasitaikančias situacijas, istorijas ir daug straipsnių kitomis temomis. Skelbimų paieškos funkcija naudoja pagrindinį vietovės filtrą, tačiau galima atlikti ir išsamią skelbimų paiešką naudojantis paieškos langeliu, kuriame galima pasirinkti skelbimo kategoriją, miestą, skelbiančiojo amžių ar suvesti raktažodį.

Viena populiariausių svetainės funkcijų yra “darbas merginoms”. Čia galima rasti gerai apmokamą įvairaus pobūdžio darbą užsienyje, dažnai yra ieškoma šokėjų, masažuotojų, palydovių, siūlomas intymaus pobūdžio darbas. Tiesa, skelbimai nėra tikrinami, todėl vartotojams vertėtų būti atidiems ir nepasitikėti įtartinais asmenimis bei per daug viliojančiais skelbimais.

Filrtai.lt naudojimasis svetaine

Flirtai.lt narysčių nėra, viskas vyksta mokamų sms pagalba, kai išsiuntus sms trumpuoju numeriu yra nuskaičiuojama paslaugos suma. Tuomet gaunamas pranešimas su įvykdytu mokėjimu ir pilnu nario telefono numeriu. Bendravimas tarp vartotojų vyksta tiesiogiai telefonu arba kitais sutartais kanalais. Pavykus susisiekti su paslaugas teikiančiu nariu galima siūlyti susitikti, derinti susitikimo detales, vietą. Portale partnerius randa tiek vyrai, tiek moterys, tiek poros, todėl kiekvienas gali tikėtis lengvai surasti tokį partnerį, kuris padėtų mėgautis naujais potyriais, išbandyti naujus dalykus. Kiekvienas skelbimas svetainėje turi aiškų tikslą, todėl dviprasmybėms čia ne vieta. Išpildykite savo slapčiausius troškimus sutikdami tinkamą partnerį. Platforma flirtai.lt yra tinkama tiek ieškant trumpalaikių, tiek ilgalaikių santykių, tad kiekvienas suras tai, ko ieško. Nešvaistykite laiko veltui akliems pasimatymams ir iš karto gaukite tai, ko siekiate. Flirtai.lt padės jūsų fantazijas paversti realybe.

Flirtai.lt atsiliepimas

Jeigu erotinės pažintys ir skelbimai yra tai, ko ieškote, tuomet flirtai.lt taps puikiu jūsų pasirinkimu kasdienybės paįvairinimui. Šiame portale gausu narių iš visos Lietuvos, tad nesvarbu, kuriame mieste esate ar gyvenate, čia rasite sau tinkamą porą. Svetainėje flirtai.lt buriasi įvairių interesų grupių atstovai, tad nuobodu tikrai nebus. Skelbimai ir įrašai portale yra suskirstyti pagal miestus, tad atrasti netoliese esančių ar gyvenančių žmonių bus nesunku. Paieškos funkcija veikia puikiai, todėl ieškoti narių galima naudojant norimus filtrus. Talpinkite savo skelbimus, bendraukite, skaitykite įrašus, straipsnius ir naudokitės kitomis įdomiomis svetainės funkcijomis, kad susipažintumėte su jos valdymu.

 

Talpink Flirtai.lt skelbimą čia