Flirts.lvFlirts.lv – viena no tām iepazīšanās vietnēm, kas savu līderpozīciju Latvijā saglabājusi jau ilgus gadus. Portāla flirts.lv administrācija apgalvo, ka tā ir “ideāla vieta, kur iepazīties”, un, pamatojoties gan uz portāla atpazīstamību, gan tā lietotāju atsauksmēm, mēs tam sliecamies piekrist. Svarīgi atzīmēt, ka flirts.lv ir viens no tiem iepazīšanās portāliem, kurā liels uzsvars tiek likts tieši uz lietotāju drošību.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Flirts.lv Priekšrocības un funkcionalitāte

Sāksim ar to, ka flirts.lv piedāvātā iepazīšanās ir tiešām nesarežģīta. Viss ir izstrādāts, domājot par lietotāja ērtībām – sākot no sarakstēm un beidzot ar iepazīšanās spēlēm. Galvenokārt šajā tīmekļa vietnē reģistrējušies lietotāji no Latvijas, taču ir atrodami arī ļaudis no teju visām pārējām pasaules valstīm – Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Zviedrijas, Grieķijas utt. Katrā ziņā par cilvēku trūkumu šeit sūdzēties nevar, turklāt tiešsaistē gandrīz jebkurā mirklī var manīt vismaz vairākus simtus flirts.lv lietotāju.

Aplūkojot portāla funkcionalitāti, noteikti jāmin dažādās tā lietotājiem pieejamās spēles. Par populārāko no tām uzskatāma spēle “Jā vai nē”, kas savā ziņā līdzinās daudzajām tautā iecienītajām mobilajām iepazīšanās lietotnēm. Tas ir atjautīgs, ērts un dinamisks veids, kā iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Ja tev rūp sava un savu datu drošība, tad flirts.lv pavisam noteikti varētu būt piemērota izvēle. Portāla administrācija gan rūpējas par surogātpasta ierobežošanu, gan arī nodrošina aizsardzību pret aizskarošu un agresīvu lietotāju potenciālajām darbībām.

Kopumā jāatzīst, ka flirts.lv ir ne vien ērts iepazīšanās portāls, bet arī visnotaļ tīkams laika kavēklis tiem, kam apnikuši ierastie sociālie tīkli, jo, pateicoties spēlēm un dažādajiem rīkiem, tas ir gana izklaidējošs.

Flirts.lv Reģistrācija

Reģistrācija portālā flirts.lv aizņem vien dažas sekundes, turklāt par to nav jāmaksā pilnīgi nekas. Atliek vien ievadīt pašu svarīgāko informāciju, proti, vārdu, paroli, e-pasta adresi, dzimumu un dzimšanas dienu, bet pēc tam, apstiprinot piekrišanu portāla noteikumiem, jānoklikšķina vai jāpieskaras pogai “Reģistrēties”. Saki, ka arī tas ir par daudz prasīts? Tad neraizējies, jo reģistrācija ir iespējama arī ar Facebook starpniecību vai draugiem.lv pasi – kā nu kuram ērtāk. Pēc reģistrācijas varēsi nekavējoties uzsākt portāla lietošanu: augšupielādēt foto, skatīt citu lietotāju profilus, uzsākt sarunas un iesaistīties dažādajās iepazīšanās spēlēs.

Flirts.lv Abonements

Pēc reģistrācijas flirts.lv tu iegūsi bezmaksas profilu, kas ļaus tev “iztaustīt” šīs vietnes piedāvājumu un palūkoties tuvāk, kā īsti tā darbojas. Pēc tam, ja vēlēsies izbaudīt visu piedāvāto funkcionalitāti un iegūt vēl vairāk izdevību iepazīties, varēsi kļūt par VIP biedru. Flirts.lv VIP abonements sniedz dažādas priekšrocības, piemēram, profila statistiku un iespēju skatīt citus lietotājus anonīmi, kā arī ļauj parādīties pirmajam spēlē “Jā vai nē”. Tāpat varēsi redzēt, kuri lietotāji ir izlasījuši tavas vēstules, un aplūkot, kad viņi pēdējoreiz bijuši tiešsaistē. Ir vēl arī citi ieguvumi, kuri visi ļaus tev iepazīties vēl ātrāk un ērtāk. Flirts.lv VIP abonementa cenas apskatāmas zemāk redzamajā tabulā.

[table id=3 /]