Gaycafe.ltGaycafe.lt – translyčių, gėjų ir lesbiečių skelbimų portalas, skirtas pasimatymams, antros pusės paieškoms ir aktyviam laisvalaikio praleidimui. Svetainė rūšiuoja skelbimus pagal jų pobūdį: skeblimai gėjams, skelbimai lesbietėms, kiti skelbimai (darbo paieška/pasiūla, komerciniai skelbimai, pageidavimai, atsiliepimai, informacija ir kt.). Visiems skelbimams yra taikomi tam tikri drausmės ir kiti reikalavimai, kurių dėka portale yra užtikrinama tvarka – draudžiami įžeidinėjimai, vulgarumai, netinkama leksika ar bet kokio pobūdžio diskriminacija. Taipogi draudžiama siūlyti ar ieškoti mokamų seksualinių paslaugų. Portalas yra skirtas tik asmenims nuo 18 metų, atidarius tinklapį pasirodo informacija, kuri reikalauja patvirtinti savo amžių. Gaycafe.lt titulinis puslapis yra orientuotas į skelbimus ir greitą bei patogią vartotojų komunikaciją. Kairėje svetainės pusėje galima pamatyti įrankių juostą ir meniu, kuris siūlo pasirinkti skelbimus pagal jų pobūdį, susipažinti su svetainės taisyklėmis, patalpinti arba ištrinti savo skelbimą bei pasinaudoti skelbimų paieška. Žemiau yra matoma naujienų skiltis, paremta gayline.lt informacija, kur galima rasti straipsnių, susijusių su LGBT bendruomene ar kitomis aktualiomis temomis.

Gaycafe.lt sėkmingai veikia nuo pat 2002 metų ir apjungia lygių lyčių teisių bendruomenės narius, padeda surasti bendraminčius, su jais bendrauti, užmegzti ryšį, organizuoti susitikimus ir susibūrimus. Deja, dėl tikėtinai netinkamo svetainės moderatorių darbo, joje galima rasti ir draudžiamo pobūdžio skelbimų, todėl kiekvienas čia turėtų būti atsargus.

 

Gaycafe.lt skelbimus rasi čia

Svetainės funkcijos ir privalumai

Skelbimų rašymu pagrįstame gaycafe.lt portale visa koncentracija yra skirta būtent jiems. Meniu skiltyje pasirinkus „patalpinti skelbimą“, viskas užtruks vos kelias minutes ir skelbimas bus aktyvus portale. Kitaip nei daugumoje kitų skelbimų ar pažinčių ir bendravimo svetainių, gaycafe.lt nėra būtina registracija. Vis dėlto skelbimų talpinimas nėra nemokamas ir kainuoja 0.40 eur. Gaycafe.lt nepasižymi gausiu funkcijų pasirinkimu, kadangi viskas yra orientuota į skelbimus, tačiau portale galima susisiekti ir bendrauti su kitais nariais, skaityti naujienas, o svetainė veikia trimis kalbomis (lietuvių, rusų ir anglų).

Bendravimas portale vyksta laiškų siuntimo principu. Norint išsiųsti laišką, šalia norimo skelbimo reikia paspausti mygtuką „atsakyti“. Atsiradusioje formoje reikia įvesti prašomus duomenis ir išsiųsti įvestą tekstą. Laiškas iš karto yra išsiunčiamas adresatui. Kuomet adresatas atsako, siuntėjui yra išsiunčiamas tikrasis adresato el. pašto adresas, kurio pagalba gali vykti tolimesnis susirašinėjimas ir bendravimas be gaycafe.lt svetainės pagalbos.

Iš esmės portalo navigacija yra labai intuityvi ir ypač paprasta. Pakanka perskaityti taisykles ir jūs jau būsite pasirengę pilnai naudotis svetainės paslaugomis. Negausus funkcijų skaičius ir supaprastintas, o gal kiek ir pasenęs svetainės dizainas lemia nesudėtingą svetainės naudojimą.

Gaycafe.lt narystė

Registracija gaycafe.lt nėra reikalinga. Norint atsakyti į skelbimą tiesiogiai, pakanka suvesti el. pašto adresą, vardą ir įrašyti žinutę. Patvirtinimui, jog nesate robotas, prieš siunčiant pranešimą reikės įrašyti padiktuotus skaičius. Su skelbimų įvedimu yra kiek kitaip. Skelbimo patalpinimas kainuoja 0.40 euro centų, o mokėjimas yra pririštas prie telefono numerio. Skelbimo telefono numeris privalo sutapti su numeriu, iš kurio yra apmokėtas kreditas. Nesilaikant taisyklių, skelbimas gali būti pašalintas. Skelbiant skelbimą reikia įvesti kredito kodą, savo vardą, amžių, miestą, norimą žinutę, kiek laiko bus saugomas skelbimas, skelbimo tipą bei jo tikslą. Vis dėlto, svetainė skelbia informaciją, kurioje teigiama jog portalo administracija pasilieka teisę pašalinti bet kurį skelbimą, jeigu nusprendžia, kad jis neatitinka keliamų reikalavimų. Visas taisykles galima rasti meniu parinktyje, kur aprašyta visa tiksli informacija ir reikalavimai. Kilus bet kokiems klausimams visuomet galima išsiųsti laišką administracijai.

Gaycafe.lt skelbimų atsiliepimas

Internetinis skelbimų portalas gaycafe.lt yra skirtas netradicinės pakraipos nuotykių ieškotojams, kurių negąsdina nauji iššūkiai. Svetainė yra prieinama asmenims nuo 18 metų, skelbimus prižiūri ir tvarko svetainės moderatoriai, todėl yra jaučiama tvarka. Netinkami arba įžeidžiantys skelbimai yra šalinami. Skelbimų principų svetainės vartotojai yra skatinami greitai ir patogiai komunikuoti tarpusavyje bei patenkinti kitus savo poreikius. Bendravimas tarp vartotojų vyksta siunčiant laiškus. Registraciją nėra privaloma, o visos svetainės funkcijos yra matomos vos tik atidarius svetainę. Skelbimų talpinimas yra mokamas, tačiau nebrangus, tad kiekvienas čia turi galimybę surasti tai, ko ieško. Jei esate tolerantiškas ir ieškote nuotykių, gaycafe.lt taps puikia platforma jūsų nuotykių paieškai.

 

Gaycafe.lt skelbimus rasi čia