Nuo 2008 metų veikianti svetainė gerameile.lt priklauso pasauliniam „Dating factory“ tinklui ir vienija tuos, kuriuos domina rimtos pažintys. Dauguma svetainės narių yra iš Lietuvos, todėl čia galėsite rasti mylimą žmogų, su kuriuo norėsite kurti šeimą ir praleisti likusį savo gyvenimą. Svetainė turi pakankamai aktyvų „Facebook“ puslapį, turintį daugiau nei 800 fanų. Jame galima rasti įdomios informacijos ir straipsnius apie pažintis ir dviejų žmonių santykius. Straipsnių galima rasti ir pačioje internetinėje svetainėje, todėl čia praleistas laikas bus ne tik įdomus, bet ir naudingas. Per mėnesį vidutiniškai čia apsilanko apie 3000 unikalių lankytojų.

Svetainės dizainas pasitinka su nuotaikingu fonu su porelės atvaizdu ir registracijos forma. Žemiau yra rodomi naujausi nariai, ant kurių paspaudus galima pamatyti pagrindinę informaciją apie juos. Norint atlikti bet kokius tolimesnius veiksmus yra reikalinga registracija. Esant klausimams svetainės administracijai galima parašyti laišką.

 

Registruokis gerameile.lt nemokamai čia

Svetainės funkcijos ir privalumai

Puslapis skelbia, jog nauji nariai yra patvirtinami rankiniu būdu, taigi galima tikėtis, jog pavyks išvengti netikrų narių anketų. Pati svetainė yra užtektinai funkcionali naujoms pažintims, tačiau ieškantys aktyvesnių laisvalaikio praleidimo būdų gali pasigesti interaktyvių pramogų. Vis dėlto svetainėje galima rasti naujus, tinkamus ir prisijungusius narius, matyti tave peržiūrėjusius narius, pradėti pokalbius, priimti patikusius narius į draugus, skaityti pranešimus bei naudotis flirtavimo funkcija ir sužinoti ar patinki kitiems nariams. Flirtavimo funkcijoje galima rinktis ar norite flirtuoti su matomu nariu ir stebėti geriausius savaitės flirtuotojus.

Registracija

Gerameile.lt registracija yra nemokama, tačiau galima rinktis ir mokamas „auksinę“ arba „VIP“ narystes, kurios suteiks daugiau papildomų funkcijų, kurios padarys svetainės naudojimą įdomesniu, taipogi leis potencialiai greičiau surasti antrąją pusę.

Gerameile.lt atsiliepimas

Jei ieškote antrosios pusės ir esate pasiryžę rimtiems santykiams, gerameile.lt leis jums patirti būtent tai. Aktyvią ir rimtai nusiteikusią portalo bendruomenę vienija noras susirasti antrąją pusę, tad tai tik padidins jūsų šansus. Nemokama registracija ir koncentracija į susirašinėjimą leidžia patogiai bendrauti su kitais nariais, kviesti juos į draugus, flirtuoti ir susirašinėti. Norintiems sužinoti kažką naujo, svetainė siūlo straipsnių skiltį. Ir nors pramogų portale daugiau nematyti, esamų funkcijų turėtų pilnai užtekti kokybiškam bendravimui bei antros pusės paieškoms. Pasirinkite norimą narystės tipą, užsiregistruokite svetainėje ir mėgaukitės naujomis pažinčių galimybėmis, kur kiekvieną dieną rasite įdomių ir prisijungusių narių.