gerapazintis.ltJeigu domitės greitomis pažintimis be jokių rūpesčių – gerapazintis.lt suteiks jums visas galimybes bei reikiamus įrankius. Padedami lokacijos nustatymo funkcija jūs greitai ir patogiai galėsite surasti netoliese esančius bendraminčius ar net susirasti sau gyvenimo porą. Tapti nariu čia yra ypač paprasta. Savo paskyrą galima susieti su Google, Facebook ar Linkedin, todėl sutaupysite nemažai laiko profilio kūrimui. Suvedus duomenis tereikės patvirtinti registraciją, sukurti aprašymą apie save, įkelti keletą nuotraukų ir jūs jau pasiruošę bendrauti ir būti matomu kitiems nariams.

Tituliniame puslapyje yra matomas žemėlapis su narių nuotraukomis, pagal kurį galima orientuotis ir peržiūrėti patikusių narių nuotraukas. Šalia dešinėje yra prisijungimo arba registracijos langas. Žemiau yra paminėta keletas svetainės funkcijų, tačiau tai yra beveik viskas, ką galima rasti apie svetainę ir jos privalumus.

 

Registruokis Gerapazintis.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Nors svetainė nėra labai informatyvi ir funkcionali, nėra pateikta informacijos apie narystes ir kitus privalumus, vis tik vienu įdomiausių sprendimų galima laikyti žemėlapio funkciją, leidžiančią matyti narius ne tik jūsų mieste, bet ir aplink. Kaip bebūtų, tai yra tik iš dalies funkcionalu, kadangi konkrečioje lokacijoje ar miestelyje jums atsitiktiniu būdu rodys tik vieną narį. Žinoma, užsiregistravus galima atlikti narių paiešką, kur yra matomi visi nariai.

Platforma siūlo siųsti ir gauti pranešimus, įkelti ir bendrinti nuotraukas, bendrauti vaizdo pokalbiais bei susitikti su kitais nariais asmeniškai. Iš privalumų galima taip pat paminėti svetainės veikimą įvairiomis kalbomis. Kitų narių dėmesį galima atkreipti skiriant jiems virtualią dovaną. Bendruomenės narius galima rasti ir socialinėse svetainėse, tokiose kaip Facebook, Linkedin ar Twitter. Naudojimasis svetainės paslaugomis yra nemokamas.

Gerapazintis.lt atsiliepimas

Gerapazintis.lt – dar vienas pažinčių portalas, skirtas jaunimui bei greitų pažinčių ieškantiems žmonėms. Atlikite registraciją susiedami savo paskyrą su „Facebook“ ar „Google“ ir jūs jau būsite pasiruošę rašyti pirmąsias žinutes. Iš pažiūros primityvi svetainė tarsi prasiveria atlikus registraciją, tad neskubėkite daryti skubotų išvadų. Kelkite nuotraukas, vaizdo įrašus, rašykite žinutes, siųskite virtualias dovanas, atlikite narių paiešką ir visa tai darykite nemokamai. Svetainė yra pilnai orientuota į greitas pažintis, tad jau visai netrukus per čia galėsite susitarti dėl pirmojo pasimatymo. Gerpazintis.lt tikėtina, jog išpildys jūsų asmeninius įgeidžius bendravimui bei antrosios pusės paieškų vykdymui, tad junkitės ir tapkite didelės bendruomenės dalimi.