Gribu.lvGribu.lv – viens no lielākajiem pieaugušo iepazīšanās portāliem Latvijā, kas jau ilgus gadus saglabā teju nemainīgu popularitāti. Neraugoties uz to, ka šeit iepazīties un atrast sev ko atbilstošu var ikviens, šī interneta vietne ir unikāla ar to, ka tajā nepastāv teju nekādi tabu. Gribu.lv vienuviet pulcē visus tos drosminiekus un nebēdņus, kuri ir gatavi mesties kaislību vilinājumā un sasniegt arvien jaunas baudas virsotnes.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Gribu.lv priekšrocības un funkcionalitāte

Gribu.lv ir Latvijā lielākais un populārākais pieaugušo iepazīšanās sludinājumu portāls, kas gadu gaitā kļuvis gandrīz vai par vietējo interneta leģendu, jo spējis piedāvāt to, ko neuzdrīkstas neviena cita līdzīga tīmekļa vietne, proti, miesisko baudu cienītājiem domātu iepazīšanos, kas nereti sniedzas ārpus visiem ierastajiem rāmjiem.

Portālā tiek publicēti visdažādākie sludinājumi – sākot ar iepazīšanos nopietnām attiecībām un beidzot ar piedāvājumiem apmierināt dažādas seksuālās fantāzijas. Jāatzīmē arī, ka gribu.lv ir viena no tām retajām iepazīšanās vietnēm Latvijā, kurā atvēlētas atsevišķas sadaļas homoseksuāļiem un transseksuāļiem.

Gribu.lv ietver arī galeriju sadaļu, kurā tiek publicētas ne tikai nenopietna rakstura bildītes no interneta plašumiem, bet arī erotiski foto. Taču, kas pats svarīgākais, galerijā ir pieejama arī apmeklētāju bilžu sadaļa ar vairākiem desmitiem tūkstošu bilžu – tajā gribu.lv lietotāji var brīvi ievietot savus personīgos intīmfoto.

Portāls gribu.lv piedāvā arī citu funkcionalitāti, t.sk. anekdošu sadaļu. Kādēļ tāda šeit ieviesta, īstas skaidrības nav, taču sadaļa ir visnotaļ aktīva, un lietotāji tajā pikantus un pat piedauzīgus jociņus publicē teju katru dienu.

Gribu.lv reģistrācija

Lai reģistrētos portālā gribu.lv, atliek vien aizpildīt dažus laukus, kurās norādāma paša svarīgākā informācija: lietotājvārds, parole un e-pasta adrese. Pēc tam ieskaties sava e-pasta pastkastītē, kur saņemsi reģistrācijas apstiprināšanas saiti – izmanto to, autorizējies portālā, un tavi piedzīvojumi var sākties!

Kā redzams, arī šajā aspektā gribu.lv no citām vietnēm atšķiras ar vienkāršību. Šeit nav nekā sarežģīta, un tas, domājams, ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ šis portāls tautā ir tik iecienīts. Turklāt to apmeklē dažādu gadagājumu cilvēki – šī apskata sastādīšanas laikā pamanījām sludinājumus gan no tikko pilngadību sasniegušiem lietotājiem, gan arī senioriem, kam pāri 70.

Gribu.lv abonements

Tiem, kuri tradicionālo attiecību vietā dod priekšroku raibākai un daudzveidīgākai seksuālajai dzīvei, portāls gribu.lv un tā piedāvātā iepazīšanās sludinājumu sadaļa ar desmitiem tūkstošu sludinājumu pavisam noteikti būs gards kumosiņš. Ja tevi interesē savu intīmo vēlmju un dziņu apmierināšana, tad šeit atradīsi pa mazumiņam no visa kā. Bet vai zini, kas ir pats labākais? Par šīs interneta vietnes izmantošanu nav jāmaksā pilnīgi nekas! Vienīgais izņēmums ir iepazīšanās sludinājumi ar tālruņu numuriem – tas gan ir maksas pakalpojums.

Gribu.lv tevi sagaida attiecības, tuvība un sekss visās to izpausmēs – no romantiskām un mīlas cauraustām tikšanās reizēm līdz pat visnotaļ brutālu fetišu īstenošanai. Daudz nekavējies un dodies pretī elpu aizraujošai dēkai jau tūlīt!