Iepazisanas.lvIepazisanas.lv – Latvijas iepazīšanās portāls ar vairāk nekā vienu miljonu lietotāju anketu. Piemērots gan tiem, kuri meklē nopietnas attiecības, gan arī dēkaiņiem, kuri sapņo piepildīt savas seksuālās fantāzijas. Portālu caurvij dažnedažādas funkcijas, kas sekmēs tavu iepazīšanos procesu un palīdzēs uzrunāt nolūkoto cilvēciņu. Iepazisanas.lv pulcē gan cilvēkus no Latvijas, gan arī tuvākajām kaimiņvalstīm, tostarp arī no Krievijas.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Iepazisanas.lv priekšrocības un funkcionalitāte

Intīmu jautājumu uzdošana aci pret aci daudziem cilvēkiem liek justies pagalam neērti, tāpēc iepazīšanās dzīvē viņiem gluži vienkārši izpaliek. Iepazisanas.lv ir viena no tām interneta vietnēm, kurā nav jākautrējas, jo šeit visi nāk ar vienu nolūku – atrast savu sirdsāķīti, aizraušanos vai mūža lielo mīlestību.

Iepazisanas.lv balstās uz tradicionālo interneta iepazīšanās modeli – lietotāju anketām. Vispirms aizpildi savu anketu, bet pēc tam, norādot sev vēlamos meklēšanas parametrus, dodies aplūkot citus profilus.

Kas attiecas uz portāla funkcionalitāti, lietotājam vēl tiek piedāvāta tradicionālā tērzēšana jeb čata istaba, video tērzēšana, draugu sistēma, kā arī saderības testi. Vēl viena interesanta funkcija, kāda piedevām nav redzēta citos portālos – anketu slīdrāde. Ko tas nozīmē? Palaid to un, nedarot pilnīgi neko, vienkārši skaties tavām prasībām atbilstošu lietotāju profilus – vienu pēc otra!

Iepazisanas.lv darbojas arī kredītu sistēma. Iegādājoties kredītus, iespējams izmantot dažādus papildpakalpojumus, piemēram, iespēju izcelt savu lietotāja anketu un piekļūt saderības testam. Par šo pakalpojumu efektivitāti vēl var strīdēties, taču teorētiski tavam profilam portālā būtu jākļūst pamanāmākam.

Iepazisanas.lv reģistrācija

Šis ir viens no tiem portāliem, kura izmantošana bez reģistrācijas nav iespējama vispār vai ir ļoti, ļoti ierobežota. Taču tajā pat laikā jāteic, ka reģistrācijas process šeit, šķiet, norit pat pārāk vienkārši. Atliek ievadīt vien pašu svarīgāko informāciju, un tavs konts jau ir gatavs! Tālāk lietotājam tiek piedāvāts aizpildīt iepazīšanās anketu un augšupielādēt fotogrāfijas, ko, starp citu, iespējams pievienot arī no Facebook konta, bet pēc tam var ķerties pie citu lietotāju meklēšanas, anketu skatīšanās un, protams, sarakstes. Ja tā tev šķiet pārlieku liela noņemšanās, vienkārši norādi prasības par to, kādu cilvēku tu meklē, un uzliec anketu slīdrādi!

Iepazisanas.lv abonements

Iepazisanas.lv ir viens no tiem iepazīšanās portāliem, kura pilnu funkcionalitāti var izmantot tikai par maksu. Portāls piedāvā trīs veidu abonementus: “Silver”, “Gold” un “Success”; to cenas – sākot no 2,96 € mēnesī.

Izvēloties “Silver” abonementu, lietotājs iegūst šādas priekšrocības: vēstuļu nosūtīšanas un lasīšanas funkcionalitāti, iespēju novērtēt citu cilvēku foto ar “zelta monētiņu” jeb vērtējumu “20”, piekļuvi video tērzēšanai, kā arī paziņojumus par jauniem lietotāja prasībām atbilstošiem lietotājiem e-pastā.

“Gold” komplekts ļauj saņemt visu to pašu, ko “Silver” abonements, kā arī piekļuvi saderības testam, profila statistiku, anketas izcelšanu un iespēju “paslēpties” no citiem lietotājiem.

Pēdējais un arī dārgākais no pieejamajiem abonementiem ir “Success” komplekts, kas sevī ietver divu gadu “Gold” abonementu un īpašu “Success” nozīmīti, kas parādīsies tavā lietotāja profilā. “Success” maksā 71,14 €.