iepazisanas.oho.lvIepazisanas.oho.lv – sociālais tīkls ar iepazīšanās portāla funkcijām, kas vienuviet pulcē cilvēkus no visas Latvijas un arī ārpus tās. Tā kā šis portāls ir viens no interneta iepazīšanās pakalpojumu pionieriem Latvijā, tajā ir vairāk nekā 90 000 aktīvu lietotāju, kas nozīmē gana plašas iespējas iepazīties ikvienam – gan nopietnos nolūkos, gan intīmas tuvības brīžiem bez saistībām.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Priekšrocības un funkcionalitāte

Portāls iepazisanas.oho.lv darbojas jau vairāk nekā 15 gadu un Latvijā ir pazīstams daudziem interneta lietotājiem. Atsevišķās diennakts stundās portālā tiešsaistē vienlaikus mēdz būt pat vairāk nekā 1000 cilvēku, kas, mūsuprāt, Latvijas portālam ir itin cienījams rādītājs, un tātad var apgalvot, ka šī ir vēl viena vietiņa, kurā pavisam noteikti ir vērts piereģistrēties, ja tavs mērķis ir iepazīšanās.

Kā strādā šis portāls? Iepazisanas.oho.lv ir ne tikai iepazīšanās vietne, bet arī sociālais tīkls. Vispirms lietotājs reģistrējas, tad izveido savu profilu un aizpilda iepazīšanās anketu, bet pēc tam dodas vai nu uz profilu meklētāju, vai arī iesaistās diskusijās, kurās iespējams apspriest, piemēram, iecienītākās filmas, meklēt kopīgas intereses utt. Tāpat katrs lietotājs var izdarīt ierakstus savā personīgajā dienasgrāmatā, kā arī veidot draudzības.

Kas attiecas uz portāla auditoriju, tad tie ir dažādu gadagājumu ļaudis no visas Latvijas. Portālā ir maz lietotāju no ārzemēm, jo tas ir pieejams tikai latviešu valodā, un arī visa saziņa pārsvarā norisinās latviski.

Jāatzīmē, ka iepazisanas.oho.lv lietotājiem ir pieejams arī forums, kurā portāla lietotāji runā par visdažādākajām tēmām – ne tikai par mīlestību, attiecībām un seksu. Paši forumieši to dēvē par “pieredzes apmaiņu”, bet portāla radītāji – par “saturīgāko diskusiju formu Latvijā”.

Reģistrācija

Tiem, kas portālā nav reģistrējušies, iepazisanas.oho.lv pieejama vien ļoti ierobežota funkcionalitāte. Reģistrācija, kas aizņems ne vairāk kā piecas minūtes tava laika, ir bezmaksas, un tas pats attiecas arī uz galvenajām piedāvātajām funkcijām, tādēļ būtībā nav neviena racionāla iemeslu to nedarīt. Lai reģistrētos, atliek vien aizpildīt dažus laukus, norādot pašu svarīgāko informāciju par sevi: lietotājvārdu, vārdu, e-pasta adresi, dzimumu, dzīvesvietu un sava jaunā profila paroli.

Tūlīt pēc tam e-pastā saņemsi saiti, kura būs jāatver, lai veiktu reģistrācijas apstiprināšanu. Kad tas paveikts, tad gan varēsi uzsākt iepazīšanos, iesaistīšanos diskusijās un citu portāla funkciju lietošanu. Jāatzīmē, ka tīmekļa vietne iepazisanas.oho.lv ir brīvi pieejama ikvienam – gan Latvijas iedzīvotājiem, gan arī tiem, kas dzīvo ārpus tās robežām.

Abonements

Tiem lietotājiem, kuru iepazīšanās nolūki ir nopietni, iepazisanas.oho.lv piedāvā divu veidu abonementus – VIP un VIP+. Galvenie ieguvumi, ko tie sniedz, ir “mega anketa” jeb iespēja īpaši precīzi aprakstīt gan sevi, gan savu ideālo partneri, kā arī tavas anketas rādīšana pirms citiem lietotājiem jeb izcelšana. Iegādājoties abonementu, lietotājs iegūs arī daudzas citas priekšrocības un labumus, t.sk. profila statistiku diviem mēnešiem, informāciju par tiešsaistē esošajiem draugiem, kā arī palielinātu pastkastītes jeb iesūtnes ietilpību līdz 1500 vēstulēm. VIP+ ietver visas VIP abonementa priekšrocības, bet vēl lielāku pastkastīti, proti, 10 000 vēstuļu. Citiem vārdiem sakot, ja vēlies šo portālu izmantot pilnvērtīgi, tad visizdevīgākais veids, kā to panākt, ir iegādājoties kādu no abonementiem.