Ieskok.ltDar vienas populiarus ir žinomas pažinčių bei pramogų portalas – ieškok.lt. Tai interaktyvi svetainė turinti jauną bendruomenę, todėl veiksmo čia tikrai netrūksta. Ieškok.lt projektas sukurtas ir paleistas 2001 pirmaisiais metais, todėl per ilgą laiką subūrė nemažą ištikimų vartotojų bazę. Pagal portalo skelbiamus duomenis, svetainėje yra užsiregistravusių per 70 tūkstančių narių, kurie kiekvieną dieną dalinasi mintimis, idėjomis, patarimais ir ieško su kuo galėtų praleisti laiką arba užmegzti ilgalaikius santykius.

Portalas nuolat rodo prisijungusių merginų ir vaikinų skaičių, o jau pagrindiniame puslapyje galima rasti nemažai užsiregistravusių narių anketų, kurias paspaudus galima greitai peržiūrėti patinkančio žmogaus profilį. Portalo valdymas paprastas ir patogus, ieškok.lt taip pat galima rasti „Facebook“ puslapyje, kur yra virš 4.7 tūkst. fanų.

 

Registruokis Ieškok.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Tarp didžiausių svetainės privalumų galima paminėti nemokamą ir patogų bendravimą, įtraukiančias pramogas lankytojams ir mobiliąją programėlę, kurios pagalba visada galėsite būti online. Tiek svetainė, tiek programėlė karts nuo karto yra atnaujinamos, todėl vartotojams yra pasiūloma naujų atrakcijų, o esamos paslaugos tobulinamos. Tai puikus pavyzdys, jog svetainė nėra įšaldyta ir yra tinkamai administruojama.

Tarp puslapio funkcijų rasite pažintis, diskusijas, skaitinius, įvairaus pobūdžio testus, sms pažintis, forumą, apklausas, foto konkursus, narių paiešką ir ne tik. Svetainė taip pat žada ypatingus pasiūlymus kiekvienam ir visa tai yra suteikiama nemokamai. Žinoma, puslapis yra pakankamai gausiai užpildytas reklamomis, tačiau jeigu tai jūsų neblaško, ieškok.lt taps puikia platforma, kuria galėsite patogiai naudotis kiekvieną dieną nepatirdami išlaidų. Tačiau jeigu norėsite pasireklamuoti puslapyje ir tapti labiau matomu, teks papildyti savo ieškok.lt sąskaitą kreditais. Kylant problemoms arba klausimams su administracija visuomet galima susisiekti per „Facebook“ arba parašyti el. laišką.

Ieškok.lt atsiliepimas

Idealiai antrosios pusės paieškoms tinkanti svetainė, kuri vienija daugiau nei 50 tūkst. aktyvių narių. Nuolat tobulėjanti ir besikeičianti aplinka leidžia patogiai naudotis visomis svetainės funkcijomis bei patenkinti vartotojų poreikius. Norint naršyti portale, iš pradžių reikės užpildyti trumpą registracijos formą suvedant savo duomenis. Toliau naudojimasis svetaine yra nemokamas ir intuityvus. Matysite kitų narių anketas, galėsite siųsti jiems pranešimus, skaityti straipsnius, atlikti testus ir mėgautis kitomis laisvalaikio praleidimo formomis, kurių čia tikrai apstu. Ieskok.lt ne veltui yra žinoma ir populiari pažinčių svetainė, kuri suteiks jums visišką laisvę nemokamoje narystėje, o ieškantys kažko daugiau galės pasinaudoti mokamomis ir daugiau privilegijų suteikiančiomis narystėmis už papildomus kreditus.