Ką pastebi moterys, pažiūrėjusios į vyrą?

Filed in Erotika | Posted by admin on October 10, 2020

Ką pastebi moterys, pažiūrėjusios į vyrą

Kiekvienas antros pusės neturintis vyras nori patikti priešingos lyties atstovėms. Tačiau kartais nesusimąstoma, kokie nedideli triukai vyrą gali paversti dar patrauklesniu, žavingesniu, kurių dėka sulauktumėte kur kas didesnio moterų dėmesio. Būtent šias paslaptis ir atskleisime tolimesnėje įrašo dalyje.

Kai merginos siūlo paslaugas, kurios gali apimti kartu praleidžiamą laiką, keliones, joms svarbūs tampa ne tik tokie aspektai kaip vyro bendravimas, iškalbingumas, džentelmeniškumas, bet ir jo išvaizda. Jeigu iki šiol mažai dėmesio skyrėte tam, kaip atrodote, planuojant susitikimą su mergina rekomenduojama atidžiau pasižiūrėti į veidrodį ir apsilankyti pas kirpėją, auginant barzdą – jos formavimo meistrą, atkreipti dėmesį į antakius ir pan. Jeigu jums šie paminėti aspektai anksčiau neatrodydavo svarbūs, patikėkite, jog pasiteiravę draugių, ar šios atkreipia dėmesį į vyrų plaukus, barzdą ar ūsus, didžioji dauguma pateiks teigiamą atsakymą.

Žinomas posakis sako, jog žmones sutinkame pagal išvaizdą, o palydime pagal protą. Tai yra šimtaprocentinė tiesa, kuriai pritaria moteriškos lyties atstovės. Švarūs batai, tvarkinga apranga, vyro dėvimi aksesuarai – visa tai moterys pastebi ir joms yra svarbu, kadangi pirmą kartą atėjus į pasimatymą su, pavyzdžiui, suplyšusiais marškinėliais, nesitikėkite, kad mergina sutiks eiti į antrąjį… Prieš susitikdami su moterimi, apžiūrėkite, ar jūsų mėgstamiausi marškinėliai yra švarūs, nesuplyšę, ar jie spalvine gama dera prie kelnių, šortų. Nepamirškite ir avalynės, nusivalykite ją, jeigu reikia – pakeiskite batų raištelius naujais. Jeigu iki šiol galvojote, kad šių dalykų damos nepastebi – klystate, kadangi per moterų akis nepraslysta nei viena su asmeniniu stiliumi susijusi detalė.

Pažiūrėjusios į vyrą moterys pastebi ne tik jo išvaizdą, jau aptartus drabužius, avalynę, šukuoseną, bet ir jo rankas bei patyrinėja veido odą. Įsivaizduokite situaciją: pietaujate su nuostabaus grožio mergina prabangiame restorane, pilate jai į taurę šampano, o jūsų nagai apkramtyti, aplink juos esančios odelės neatrodo estetiškai.. Tokiomis rankomis nei viena moteris nenori būti apglėbiama, todėl ruošiantis pirmajam pasimatymui nepamirškite atlikti elementaraus manikiūro, palepinkite rankas drėkinamuoju kremu. Kaip ir kiekvienai moteriai, taip ir kiekvienam vyrui yra maloniau liestis prie švelnios ir nesuskeldėjusios odos.

Kadangi merginos siūlo paslaugas ne tik todėl, kad nori susipažinti ir galbūt surasti antrąją pusę, tačiau ir tam, kad užmegztų pažintis, kurių gali prireikti ateityje, keliaudamas į sutartą vietą nepamirškite įsidėti savo vizitinės kortelės, o bendraudamas būkite savimi ir šypsokitės! Šypsena – dar vienas bruožas, į kurį merginos visuomet atkreipia dėmesį. Elementari burnos higiena suteiks pasitikėjimo, be to, niekada negalite žinoti, kada jūsų nuostabioji vakaro dama norės jus pabučiuoti.

Moterys, pažiūrėjusios į vyrą ir su juo leidžiančios vakarą, be jokios abejonės atkreipia dėmesį ne tik į aprangą bei kitus įraše išvardintus aspektus. Taip pat joms daug ką pasako vyro kūno kalba, manieros. Kiekvienai moteriai patinka vyrai, turintys džentelmeno savybių, kurie praleidžia jas pirmas einant pro duris, pokalbio metu išklauso, nepertraukinėja, užduoda klausimus, domisi mergina. Būtent toks vyras turi kur kas daugiau šansų sudominti merginą negu nepalaikantis pokalbio, netvarkingas, pasakojantis tik apie save ir pamirštantis partnerę. Vadovaujantis posakiu „sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą“, kur kas daugiau pasimatymų taptų sėkmingais, todėl nieko nelaukę ir suplanavę susitikimą su mergina, skubėkite tam tinkamai ruoštis ir vakaro rezultatais nenusivilsite!

Leave a comment