Kaip lengvai gauti pikantiškas nuotraukas iš merginos, kuri jums patinka (5 triukai, kurie veikia)

Filed in Erotika | Posted by admin on March 14, 2022

Tai prieštaringa tema, bet mūsų niekas niekada nesustabdys – šiandien aiškinamės, kaip gauti merginos pikantiškų fotografijų. T.y. Kaip merginą įtikinti atsiųsti tokias savo nuotraukas.
Pateiksime keletą pagrindinių gairių, taip pat keletą patarimų, kad jums pasisektų gauti tai ko trokštate.

Visi šie patarimai vienodai galioja visiems atvejams, net ir tiems – jeigu su mergina jau esate santykiuose.

Kurkite pasitikėjimą
Siunčiant nuogybes yra smarkiai rizikuojama. Jei nuotraukos bus nutekintos, merginai ar moteriai tai gali sukelti visišką pažeminimą, tai gali netgi paveikti karjerą. Štai kodėl pirmasis žingsnis, norint sėkmingai prašyti nuogybių, yra įgyti pasitikėjimą moterimi.

Pasitikėjimui įgyti reikia laiko. Jeigu jūsų pažintis užsimezgė pazintysxxx.com portale, skirkite laiko bendravimui, kad pažintumėte šią moterį, vėliau ji bus kur kas atviresnė siųsdama nepadorias nuotraukas. Tinka visi bendravimo būdai, kurie parodytų moteriai, jog ji nėra tiesiog „kita mergina“. Pasakykite jai kas jums apie ją patinka (išskyrus jos išvaizdą). Pasidalykite mintimis ar patirtimi, kuria nesidalytumėte su bet kuo. Tačiau turėkite omenyje, jog negalite nueiti per toli, nes galiausiai atrodysite beviltiškas.

Tiesiogiai nuotraukų neprašykite
Tai dar vienas svarbus punktas iš „ko nedaryti“ serijos. Nėra jokio būdo tiesiogiai paprašyti nuotraukų taip, kad neatrodytų jog prašote. Viena iš sudėtingesnių užduočių – sukurti tokią situaciją, kad mergina pati norėtų atsiųsti savo pikantiškas nuotraukas.
Įsivaizduokite situaciją: prie jūsų gatvėje prieina nepažįstamasis ir paprašo jūsų papasakoti savo didžiausią ir gėdingiausią paslaptį – atrodytų keistai, ar ne? Kita vertus, jeigu to paklaustų jūsų pats geriausias draugas – yra didesnė tikimybė, kad tai neatrodytų keistai ir galbūt pasidalintumėte savo paslaptimi.

Tai esminis skirtumas, dėl kurio keliaujame prie kito punkto.

Sukurkite vienas kitam komfortą
Kaip minėjome, komfortas yra labai svarbi viso proceso dalis. Jeigu mergina nesijaučia patogiai, ji jokiais būdais jums nesiųs savo nuotraukų, nesvarbu ar tai sex pazintys ar ne.
Sukurti komfortą yra išties paprasta, jums tereikia parodyti jog esate geras vaikinas. Būkite stiprus, pasitikintis savimi, elkitės su ja pagarbiai, o visa kita ateis savaime. Jei sugebėsite tai padaryti, vienintelis kitas elementas yra laikas.

Niekada nesmerkite
Pazintysxxl portale galite sutikti daugybę moterų, kurios yra laisvos, atviros ir neslepiančios savo seksualinių fantazijų. Tačiau dailiosios lyties atstovės yra pratinamos slėpti šias savo asmenybės puses. Dauguma moterų labai stengiasi išvengti gėdingų ir smerkiančių situacijų, net jei už uždarų durų jos yra neįtikėtinos sekso aistruolės ir mėgsta vienos nakties nuotykius.
Jeigu pasakysite, jog ieškote „nekaltos mergelės“, tuomet nesitikėkite jokių nuotraukų. Taipogi galite pamiršti ir ateities planus apie grupinį seksą, botagėlius ir kitus sekso žaidimus.

Lengvai leiskitės į seksualines temas
Geriausias būdas parodyti, jog nesate smerkiantis – kalbėti apie seksualines temas taip, tarsi tai nebūtų „KAŽKAS TOKIO“. Galbūt turite kambario draugę, kuri po išsiskyrimo siautėja Pazintysxxl.lt , arba galbūt turite seną klasiokę, kuri pusę etato dirba striptizo šokėja. Jei apie šiuos žmones kalbėsite teigiamai, tokios istorijos gali puikus ir protingas būdas palengvinti susirašinėjimą apie nešvankybes. Jeigu jūsų pašnekovė reaguoja teigiamai – jums užsidega žalia šviesa paklausti jos, ar ji yra dariusi ką nors panašaus. Greičiausiai į klausimus jums bus atsakyta, o tada jau galima judėti prie diskusijos apie nuogybių siuntimą.

Leave a comment