Ko nedaryti per pirmąjį pasimatymą?

Filed in Erotika | Posted by admin on November 16, 2021

sekso skelbmai

Daug kur yra kalbama ką daryti reikia ir kaip vilioti merginą per pirmąjį pasimatymą, kad nustimepti ją į lovą. Pritariame tai yra naudinga informacija, tačiau daugelyje tokių straipsnių nepaminima ko nereikėtų daryti ir ko kalbėti per pirmąjį Jūsų pasimatymą.
Pradžiai jums nereikėtų ieškoti merginos vienai nakčiai vaikiškuose puslapiuose arba krikščioniškose pažintyse. Tam yra sex pazintys ir sekso skelbimai. Visada orientuokites į šias dvi kategorijas ir jūs tikrai nesuklysite.
Kai jau susirasite partnerę, kuris eis su jumis į pirmą pasimatymą, jokiais būdais nesiveskite jos į kino teatrą. Visų pirma jūs neturėsite laiko pasikalbėti ir geriau vienas kito pažinti, o apie seksą arba oralinį kino teatre net nesvajokite. Taip būna tik Holivudo filmuose ir tikrai ne per pirmą susitikimą. Šią pramogą galėsite išnaudoti ateityje.
Nebandykite į pirmą pasimatymą eiti iškarto po darbo, treniruotės ar kitos fizinės veiklos. Visada, kartojame, visada grįžkite namo. Kruopščiai nusiprauskite, susitvarkykite nagus, pasikeiskite apatinius ir nusiskuskite pažastis ir apačią. Kiekvienas vyras turi būti pasiruošęs, juk to mes ir siekiame per pirmąjį pasimatymą, juk nenorite, jog ji pabėgtų dėl Jūsų higienos trūkumo. P.S. nepadauginkite kvepalų.
Pasimatymo metu rinkitės barą, kuris nėra sausakimšas, bet venkite stipraus alkoholio. Pirma padauginę atrodysite kvailai kai kalbėsite nesąmones, antra jūsų įrankis gali ir neveikti jei prieisite prie finišo tiesiosios. Apsistokite ties silpnu alkoholiu, vyno arba kokteilių, merginoms daug nereikia, o jūs būsite gyvibingas lovoje.

 

Leave a comment