meiluze.ltNeretai daugelis pasvajoja apie slaptą nuotykį ar romaną, kuris žadintų aistras ir leistų išpildyti slaptas svajones ar fantazijas. Meiluze.lt – būtent tam skirta platforma, kurioje ne tik yra užmezgamos naujos pažintys, bet ir atrandamos artimos sielos laisvalaikio praleidimui arba rimtesniems santykiams. Svetainė pasitinka naujus lankytojus su aiškia registracijos forma taip kviesdama prisijungti prie bendruomenės. Tituliniame puslapyje yra pateikta ir šiek tiek statistikos: kiek konkrečiu metu yra prisijungusių narių bei koks yra užsiregistravusių vyrų/moterų balansas (pvz. 53% moterų prieš 47% vyrų). Svetainėje kaip prioritetas yra iškeliamas narių konfidencialumas, siekiant privilioti užsiregistruoti tiek vedusius, tiek išsiskyrusius, tiek vienišus žmones. Meiluze.lt priklauso pasauliniui pažinčių svetainių tinklui „Dating factory“, todėl gali pasiūlyti ištobulintas paslaugas, paremtas ilgamete patirtimi.

 

Registruokis Meiluze.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Jau tituliniame puslapyje galima pamatyti pagrindines svetainės funkcijas, kurios yra pavaizduotos ikonomis. Nuotraukos, video, pokalbiai, vietovė, paštas, webcam ir pritaikymas mobiliesiems įrenginiams yra tik dalis to, ką gauna čia užsiregistravę vartotojai. Nauji nariai yra patvirtinami rankiniu būdu taip siekiant sumažinti netikrų profilių skaičių, tačiau pati registracija yra nesudėtinga.

Egzistuoja trys narystės rūšys – nemokama, auksinė ir VIP. Kiekvienas profilio statusas pasiūlo vis daugiau funkcijų bei padaro nario profilį matomesniu, tačiau VIP arba auksinę narystę taip pat galima gauti ir nemokamai stebint portalo naujienas ir sekant specialius pasiūlymus. VIP statusas leidžia būti matomu kitų narių profiliuose ir būti paryškintų paieškos rezultatuose. Šis statusas taip pat leidžia turėti prioritetą meiluze.lt pokalbių programoje bei siųsti žinutes visiems nariams nepriklausomai nuo jų turimo statuso. Priklausomai nuo narystės tipo, registracija kai kuriais atvejais gali užtrukti iki 24 valandų. Vis tik įprastai nemokamos narystės yra patvirtinamos kur kas greičiau.