n18pazintys.ltIeškai intymių pažinčių suaugusiems? Tuomet tavo patogumui, n18pazintys.lt padės tau surasti narius, gyvenančius netoliese. Kol kas yra prieinama tik lietuviška svetainės versija, tačiau titulinis puslapis iš karto pasitinka su registracijos forma, kurią užpildžius yra nukreipiama į pilną registracijos langą, kur įvedus kelis esminius duomenis yra atliekama naujo vartotojo registracija. N18pazintys.lt priklauso pasauliniam „Dating factory“ tinklui, todėl galima tikėtis aukštos kokybės kuriant savo profilį ir atliekant partnerio paieškas. Ši svetainė Lietuvoje sėkmingai veikia jau nuo 2008 metų ir per tą laiką subūrė didelę ir aktyvią bendruomenę.

 

Registruokis N18pazintys.lt nemokamai čia

Svetainės funkcijos ir privalumai

Vartotojai savo profiliuose gali įkelti ne tik nuotraukas, bet ir video, kurie pritraukia dar daugiau kitų narių dėmesio ir leidžia sulaukti daugiau populiarumo svetainės narių tarpe. Didesnis populiarumas, žinoma, lemia didesnį gaunamų žinučių ir atsakymų skaičių. Vartotojams, kuriems tokio populiarumo ir funkcijų nepakaks, galės užsisakyti auksinę arba VIP narystę, kuri atvers dar didesnes galimybes, padidins matomumą ir leis kontaktuoti su visais nariais be jokių išimčių. N18pazintys.lt siūlo tokias funkcijas, kaip vartotojų paieška pagal buvimo vietą, VIP statusas, flirtavimas, pokalbiai, paštas, nauji nariai, naujausi tinkami nariai, prisijungę nariai, draugai ir daug kitų. Nors funkcijų gausa priklauso nuo turimos narystės, tačiau nemokama narystė leis naudotis pagrindinėmis funkcijomis, o to pilnai pakaks suprasti, kaip veikia portalas.

Esant klausimams visuomet galima kreiptis į pagalbą užpildžius svetainėje pateiktą formą. Atsakymai į klausimus ar pasiūlymus yra pateikiami nurodytu el. paštu. Portalas n18pazintys.lt yra skirtas visiems, kuriems pabodo kasdienybė ir tiems, kurie ieško nuotykių. Išbandykite intymaus pobūdžio pažintis ir patenkinkite savo slapčiausius troškimus!

N18pazintys.lt atsiliepimas

Jeigu esi intymių pažinčių ieškotojas, tuomet n18pazintys.lt suteiks tau galimybę surasti ilgai ieškotą partnerį įdomaus ir intriguojančio laiko praleidimui. Ši pažinčių svetainė suaugusiems skatina atverti savo jausmus ir nebijoti įgyvendinti užslėptų svajonių. Sukūrus savo vartotojo profilį pagrindiniame puslapyje esančios formos pagalba, paskyroje galima kelti ne tik nuotrakas, bet ir vaizdo įrašus, kurie padeda pritraukti kitų užsiregistravusių narių dėmesį. Pagrindinės funkcijos veikia gerai, intuityvus svetainės dizainas leis greitai perprasti svetainės naudojimą ir kurstys aistras. Narių paeišką galima vykdyti pagal jų gyvenamąją vietą, todėl tai palengvina pasimatymų organizavimą. Portale galioja kelių tipų narystės, tačiau nemokama narystė leis išbandyti pagrindines svetainės funkcijas, tad tai išbandyti tikrai verta.