Ottrapuse.lvOtrapuse.lv – mūsdienīga iepazīšanās vietne, kas Latvijā pastāvējusi jau desmit gadu un neapstrīdami kļuvusi par vienu no tirgus līderiem, vienuviet pulcējot vairāk nekā 100 000 pastāvīgo lietotāju – iepazīties gribētāju. Portāls ir piemērots gan tiem, kuri meklē nopietnas attiecības, gan arī tiem, kurus interesē savu visintīmāko fantāziju piepildīšana, un tam raksturīga lietotājam ļoti draudzīga iepazīšanās.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Otrapuse.lv Priekšrocības un funkcionalitāte

Otrapuse.lv sevi pozicionē kā maksimāli vienkāršu iepazīšanās portālu. To apliecina ne tikai lakoniskais un funkcionālais dizains, bet arī fakts, ka uzreiz pēc reģistrēšanās priekšplānā redzami mums potenciāli interesējošo lietotāju foto. Šeit tiešām nav nekā lieka, bet ir ārkārtīgi visaptveroša un detalizēta iepazīšanās anketa ar simtiem jautājumu, kurā ietilpst arī īpaša intīmā sadaļa ar nosaukumu “Pikantais”, tādēļ ikvienam ir dotas visas izredzes sastapt savu dvēseles radinieku pat līdz vissmalkākajai niansei.

Portālā ir pieejama izklaides sadaļa, kas ietver blogu ar noderīgu informāciju par iepazīšanos internetā, attiecībām un ne tikai. Tomēr visvairāk otrapuse.lv lietotāji uzteic portāla īpaši aktīvo tērzētavu, kurā ikviens var iesaistīties diskusijās par visdažādākajām tēmām. Noteikti jāpiebilst, ka tērzētavā notiekošais rada tādu kopības sajūtu, kāda gan pēc mūsu, gan citu lietotāju domām nav atrodama pat lielākajos starptautiskajos sociālajos tīklos.

Kā jau kārtīgam iepazīšanās portālam pieklājas, arī šajā pieejamas tādas funkcijas kā profila statistika, simpātiju saglabāšana un, bez šaubām, fotogalerijas. Otrapuse.lv piedāvā arī mobilo lietotni.

Otrapuse.lv Reģistrācija

Standarta reģistrācija portālā otrapuse.lv norit trīs vienkāršos soļos, kuros jaunajam biedram jānorāda paši galvenie dati, piemēram, e-pasta adrese, lietotājvārds, dzimšanas datums un atrašanās vieta, bet pēc tam jāveic reģistrācijas apstiprināšana, ievadot e-pastā saņemto kodu. Taču, līdzīgi kā daudzi citi portāli, arī otrapuse.lv piedāvā reģistrēties ar kādu no sociālo mediju profiliem, to skaitā Facebook, Draugiem.lv, VK vai Google+. Jebkurā gadījumā reģistrācijas process ir saprotams ikvienam, norit ātri un bez aizķeršanās, un jau pēc dažiem acumirkļiem jaunais lietotājs var ķerties pie portāla funkciju iepazīšanas, profila aizpildīšanas un, protams, iepazīšanās. Ja reģistrēsies, zaudēt nezaudēsi pilnīgi neko, tādēļ noteikti iesakām izmēģināt arī šo portālu – jo īpaši tādēļ, ka tas ir viens no vislabāk zināmākajiem un pieredzes bagātākajiem iepazīšanās tīkliem Latvijā!

Otrapuse.lv Abonements

Portālā otrapuse.lv visiem jaunajiem lietotājiem tiek piešķirts divu dienu bezmaksas abonements, bet vēl trīs bezmaksas dienas tiek dāvātas, ja lietotājs ir veicis savas e-pasta adreses apstiprināšanu. Pēc tam, lai turpinātu vietni izmantot pilnvērtīgi, ir jāiegādājas maksas abonements. Cik tas maksā? Aplūko zemāk redzamo tabulu!

[table id=4 /]

Līdzās maksas abonementam otrapuse.lv piedāvā iegādāties vēl kādu pakalpojumu – profila izcelšanu. Veicot apmaksu par summu 1,49 €, lietotāja profils tiek izcelts uz trim dienām, šādi ļaujot palielināt izredzes, ka citi portāla lietotāji skatīsies tieši tevi.