Pazintys.ltIeškote interaktyvios platformos internete, kur galėtumėte susipažinti su naujais žmonėmis? Pazintys.lt – populiari pažinčių ir pramogų svetainė, kuri tikrai praskaidrins jūsų laisvalaikį. Svetainėje gausu funkcijų, žaidimų, straipsnių, pokalbių kambarių ir kitų aktyvacijų, padarančių šį puslapį įdomų bei aktyvų. Svetainėje dominuoja balta ir oranžinė spalvos ir jau tituliniame puslapyje galima matyti kitų narių anketas. Pazintys.lt priklauso UAB „All media digital“ ir svetainė sėkmingai veikia Lietuvoje jau daug metų, todėl turi subūrusią didelę narių bendruomenę. Pazintys.lt puslapį galima rasti ir Facebook, kur jį seka daugiau nei 8 tūkstančiai žmonių. Svetainė skelbia, jog pazintys.lt yra didžiausia pažinčių svetainė Lietuvoje ir čia galima susipažinti su kitais žmonėmis, surasti antrąją pusę, o dauguma narių čia ieško meilės, nuotykių, santykių, draugystės arba paprasto laiko praleidimo kartu.

 

Registruokis Pazintys.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Pazintys.lt pasižymi dideliu funkcijų skaičiumi, tačiau iš pradžių viskas gali atrodyti kiek komplikuota ir painu. Vis tik ilgiau pabuvus svetainėje galima rasti visas naudingas funkcijas, naudotis meniu, kuriame galima atlikti paiešką, surasti žaidimus, patekti į forumą, nuotraukų albumus, blog‘ų skiltį ar nueiti į suaugusių pažinčių skiltį pasirenkant  „xxx pažintys“. Viršutiniame mažajame meniu yra skelbiami šiandienos orai, rodoma TV programos skiltis, valiutų kursai, horoskopai, pagalba, taisyklės ir apklausos. Tarp funkcijų taip pat galima paminėti organizuojamus konkursus bei renginius, kurie suburia bendraminčius ir skatina aktyviai praleisti laisvalaikį.

Svetainė veikia lietuvių, rusų, anglų ir italų kalbomis, tad čia galima rasti ir narių iš kitų šalių. Registracija svetainėje yra nemokama, o naujiems klubo nariams yra siūloma nemokama 2 dienų auksinė narystė su 20-čia kreditų. Užsiregistruoti galima suvedus vos kelis laukelius informacijos apie save, todėl registracijos procesas tikrai neužtruks ir neerzins.

Pazintys.lt atsiliepimas

Pazintys.lt tiks kiekvienam, ieškančiam ne tik bendravimo, bet ir užsiėmimų laisvalaikiui. Čia rasite daug pramogų ir bendrauti ar susitikti norinčių asmenų. Pazintys.lt patenka tarp populiariausių lietuviškų internetinių pažinčių svetainių, todėl narių gausa čia išties didelė. Susikūrę savo paskyrą čia galėsite bendrauti, žaisti žaidimus, skaityti horoskopus, matyti orus ar patekti į pažinčių suaugusiems skiltį. Registracija svetainėje nėra sudėtinga, todėl neužims daug jūsų laiko. Tad jeigu jums pabodo tuščiai naršyti internete, pazintys.lt atvers jums naujas galimybes, pramogas ir pasiūlys lengvą bendravimą su kitais užsiregistravusiais nariais. Kas žino, galbut čia jūs atrasite savo antrąją pusę?