Populārākās geju iepazīšanās vietnes

Filed in Atsauksmes | Posted by admin on January 23, 2020

Populārākās geju iepazīšanās vietnes

Būsim atklāti: neraugoties uz to, ka esam sagaidījuši jau otro 21. gadsimta desmitgadi, homoseksuāļiem Latvijā savā ikdienā vēl aizvien nākas saskarties ar daudziem šķēršļiem. Viens no apgrūtinātajiem aspektiem ir iepazīšanās, kas geju kopienā mūsu valstī dažādu iemeslu dēļ ne vienmēr norit tik gludi, kā varētu vēlēties. Lai atvieglotu šo uzdevumu, esam vienuviet apkopojuši Latvijā populārākās geju iepazīšanās vietnes. Pat tad, ja līdz šim ar šādiem un līdzīgiem portāliem esi bijis uz “jūs”, šeit tu ātri vien tiksi skaidrībā par to, kur iemēģināt arī savu veiksmi jaunu draudzību vai attiecību veidošanā. Mūsu piedāvātais saraksts palīdzēs ne tikai uzzināt par līdz šim vēl nedzirdētiem portāliem, bet arī ērtā un ātrā veidā salīdzināt visas pieejamās iespējas. Jāpiezīmē vēl vien tas, ka mūsu saraksts ir kārtots pēc nejaušības principa – visas tajā iekļautās vietnes atbilst mūsu obligātajiem kritērijiem, taču pirmajā vietā ierindotais portāls ne vienmēr būs labāks par to, kas ieņem pēdējo vietu.

Populārākās geju iepazīšanās vietnes Latvijā

 

ClubX.lv

Clubx.lvClubX.lv – Latvijā populārs pieaugušo iepazīšanās portāls, kuru iecienījuši tūkstošiem cilvēku ne tikai mūsu zemē, bet arī aiz tās robežām. Šī vietne, kurā uzsvars likts uz seksu un erotiku, noteikti patiks visiem tiem, kuri pretstatā ierastajiem attiecību modeļiem izvēlas ko pikantāku un rotaļīgāku. ClubX.lv var palīdzēt tev piepildīt tavas vismežonīgākās fantāzijas, jo šeit vienuviet pulcējas daudzi miesisko baudu mīļotāji.

 

Vairāk par ClubX.lv lasiet šeit

 

Tinder

Tinder – iepazīšanās platforma, kas milzu popularitāti iemantojusi teju visā pasaulē. Jau no pašiem pirmsākumiem tā piesaistīja sabiedrības uzmanību gan ar toreiz unikālo ātrās iepazīšanās modeli, gan savu netradicionālo cenu politiku. Un, lai arī par šo lietotni domas mēdz dalīties, tā vēl joprojām ir ārkārtīgi populāra, un nosaukums “Tinder” kļuvis teju vai par sinonīmu vārdu salikumam “iepazīšanās internetā”.

 

Vairāk par Tinder lasiet šeit

Gribu.lv

Gribu.lvGribu.lv – viens no lielākajiem pieaugušo iepazīšanās portāliem Latvijā, kas jau ilgus gadus saglabā teju nemainīgu popularitāti. Neraugoties uz to, ka šeit iepazīties un atrast sev ko atbilstošu var ikviens, šī interneta vietne ir unikāla ar to, ka tajā nepastāv teju nekādi tabu. Gribu.lv vienuviet pulcē visus tos drosminiekus un nebēdņus, kuri ir gatavi mesties kaislību vilinājumā un sasniegt arvien jaunas baudas virsotnes.

 

Vairāk par Gribu.lv lasiet šeit

 

Geju iepazīšanās vietņu un portālu vērtēšanas kritēriji

 

Izvērtējot iepazīšanās vietnes, kas veidotas īpaši homoseksuāļiem, mēs vispirms ņēmām vērā pašus svarīgākos rādītājus – kopējo apmeklējumu skaitu, reģistrēto lietotāju skaitu un to aktivitāti. Tāpat pievērsām uzmanību drošības jautājumiem, kā arī attiecīgā portāla klātbūtnei dažādos sociālajos tīklos.

Geju iepazīšanās vietnes var iedalīt iepazīšanās vietnēs un sludinājumu platformās. Iepazīšanās vietnes pēc uzbūves bieži vien ir pielīdzināmas sociālajiem tīkliem, bet ar uzsvaru uz jaunu draudzību, pazīšanos veidošanu un līdzīgi domājošu cilvēku meklēšanu. Tikmēr sludinājumu platformās apkopotā veidā skatāma iepazīties gribētāju “reklāma”, par kuras izvietošanu var tikt prasīta samaksa.

Šie portāli ir unikāli ar to, ka tie domāti tikai un vienīgi geju auditorijai. Tas nozīmē, ka lietotāji var izvairīties no dažādiem pārpratumiem un neērtībām, jo visiem reģistrētajiem interesentiem vēlmes ir līdzīgas. Visās aplūkotajās geju iepazīšanās vietnēs ir atrodami cilvēki, kuri aktīvi meklē ilgtermiņa vai īstermiņa attiecības un iespēju uzsākt sarunu ar līdzīgi domājošajiem.

Mūsu sarakstā ietvertās interneta vietnes izceļas ar to, ka lielākā daļa funkciju tajās ir pieejamas bez maksas. Protams, vairumā gadījumu būs nepieciešams reģistrēties, taču viens no mūsu kritērijiem ir arī ātra un vienkārša reģistrācija. Visbeidzot – drošības jautājums, kuram mēs pievēršam vislielāko uzmanību, jo interneta iepazīšanās kontekstā tam, mūsuprāt, ir ārkārtīgi svarīga loma.