Putytes.ltLietuvoje www.putytes.lt yra populiarus pažinčių portalas, suvienijantis bendraminčius iš įvairių miestų. Čia ypač greitai ir lengvai galima surasti antrąją pusę, partnerį laisvalaikiui ar intymiems susitikimams. Šis tinklapis priklauso pasauliniam „DateTec & Dating Factory” tinklui, todėl portalas yra sukurtas naudojantis ilgamete internetinių pažinčių patirtimi, yra patogus vartotojui bei pasižymi aukštu duomenų saugumo lygiu. Patogūs išplėstinės paieškos kriterijai padeda surasti narius pagal pomėgius, išvaizdą, amžių ir kitus parametrus, tad čia galite rasti būtent tai, ko ieškote.

 

Registruokis Putytes.lt nemokamai čia

Sveitainės privalumai ir funkcijos

Svetainėje galima rasti įvairių funkcijų: paieška, išplėstinė paieška, naršymas, nauji nariai, naujausi tinkami nariai, prisijungę nariai, VIP statusas, pokalbiai, draugai, paštas ir kt. Visa tai suteikia galimybę greitai surasti reikiamą informaciją, grupuoti patikusius narius, matyti naujus bei ką tik užsiregistravusius narius ir naudotis kitais svetainės privalumais. Lyginant su kitomis panašiomis svetainėmis, putytes.lt išsiskiria išsamiu „dažniausiai užduodamų klausimų“ sąrašu ir konsultanto pagalba visą parą, su kuriuo galima susisiekti užpildžius formą.

Svetainėje yra patogus pokalbių langas, kur galima su kitais nariais kalbėtis naudojantis mikrofonu ar vaizdo kamera. Ši programa sėkmingai sukuria tiesioginį ryšį tarp vartotojų ir leidžia patogiai bendrauti bei užmegzti santykį. Funkcija „kalbėtis vėliau“ svetainės teigimu yra unikali ir leidžia pokalbių užklausas atidėti vėlesniam laikui jei vartotojas nori susikoncentruoti ties netrukdomu naršymu svetainėje.

Putytes.lt narystė

Putytes.lt vartotojam siūlo trejopo pobūdžio narystes – nemokamą, auksinę ir VIP. Nemokama bandomoji versija leis susikurti profilį, naršyti svetainėje, siųsti ir atsakyti į pokalbių užklausas ir naudotis kitomis pagrindinėmis svetainės funkcijomis. Auksiniai nariai turi galimybę siųsti neribotą kiekį žinučių ir mirktelėjimų, peržiūrėti kitų narių galerijas ir be apribojimų naudotis vaizdo ir balso pokalbiais. VIP nariai yra iškeliami svetainėje didesniam matomumui, reklamuojami kitų narių paskyrose, turi neribotą prieigą prie kitų narių galerijų ir gali mėgautis didesniu populiarumu bei visomis svetainės funkcijomis.

Putytes.lt atsiliepimas

Jei ieškote pramogų suaugusiems bei tiksliai žinote, ko norite – putytes.lt yra būtent jums. Ypač detali narių paieška naudojant paieškos filtrus leis pažymėti norimus antros pusės kriterijus, tad paieška bus efektyvi ir greita. Jei nesate tikras, ar tokio tipo svetainės yra skirtos jums, atsidarykite išsamų putytes.lt „DUK“ puslapį ir raskite atsakymus į sau rūpimus klausimus. Svetainėje galite laisvai bendrauti su kitais nariais tiesioginės transliacijos pagalba, todėl tai pagreitins abipusio ryšio užmezgimą bei suteiks garantijų planuojamam pasimatymui. Jei jūsų tikslas yra bendrauti virtualiai, tuomet galite apsiriboti žinučių siuntimu patikusiems nariams. Putytes.lt svetainės funkcijos yra pagrįstos laisvu pasirinkimu, todėl čia galėsite susikurti sau priimtiną bendravimo formą, kelti nuotraukas arba vaizdo įrašus bei papasakoti apie save kitiems.