senjorupazintysltPriskiriate save senjorams ir dėl tam tikrų aplinkybių ieškote antrosios pusės arba žmogaus, su kuriuo galėtumėte smagiai praleisti laiką? Senjorupazintys.lt yra ta vieta, kurios jums reikia. Ne vienas esame patyręs, ką reiškia ilgi ir tamsūs vakarai, praleisti vienatvėje. Atrodytų sunku suvokti, tačiau vienišumo jausmas ilgainiui gali peraugti į depresiją, o pasekmės dažnai būna niūrios. Pakaks gyventi viltimi. Junkitės prie didelės, draugiškos, aktyvios ir linksmos senjorupazintys.lt bendruomenės ir vėl pajuskite gyvenimo skonį! Juk gyvenimas šiandien nesibaigia ir kiekvienas norime patirti jo džiaugsmą, o gal net ir suvirpinti senokai nevirpėjusią širdį.

Nuo 2008 metų Lietuvoje veikiantis portalas senjorupazintys.lt priklauso pasauliniam „Dating factory“ pažinčių portalų tinklui ir yra skirtas vyresniems nei 50 metų amžiaus žmonėms. Per mėnesį čia apsilanko apie 1500 unikalių lankytojų. Vieniši arba antrų pusių palikti senjorai čia dažniausiai ieško naujų gyvenimo partnerių ilgalaikiams santykiams arba žmonių, su kuriais galėtų leisti savo laisvą laiką. Pati svetainė atrodo jauki, titulinio puslapio dešinėje galima pamatyti registracijos formą naujiems nariams. Įvedus asmens duomenis, pasirinkus gyvenamąją vietovę ir patvirtinus, jog nesate robotas, gausite el. laišką su registracijos patvirtinimo nuoroda. Viskas užtruks vos kelias minutes ir galėsite naudotis svetainės paslaugomis, kurių čia yra tikrai ne viena.

 

Registruokis Senjorupazintys.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Svetainė senjorupazintys.lt yra pakankamai funkcionali ir nesudėtinga naudotis. Tarp funkcijų rasite tokius pasirinkimus, kaip paštas, flirtavimas, naršymas, išplėstinė paieška, prisijungę nariai, naujausi nariai, pokalbiai, tinkami nariai, tave žiūrėję, VIP statusas ir daug kitų. Svetainė taip pat turi integruotą „Facebook“ įskiepį, tačiau panašu, kad bent jau kol kas jis neveikia. Visos naujų narių anketos paprastai yra patvirtinamos per dvi valandas, bet tam tikrais atvejais patvirtinimas gali užtrukti ir iki 24 valandų ne darbo valandomis. Visos anketos su nuotraukomis ir pateikta informacija yra patikrinamos moderatorių. Taip yra užtikrinamas saugumas ir anketų tikrumas.

Atlikti profilio pakitimus portale yra nesunku, tereikia nueiti į profilio nustatymus ir spausti „redaguoti“ šalia informacijos, kurią norite pakeisti. Svarbu nepamiršti išsaugoti atliktų pakitimų. Profilyje galima kelti tiek nuotraukas, tiek video. Viskas vyksta skiltyje „tavo galerija“.

Vienas iš svetainės privalumų yra patogus susisiekimas su pagalbos komanda. Tam yra sukurta forma, kurią užpildžius galima įrašyti žinutę arba aprašyti kilusią problemą. Jeigu pastebėjote bėdą, nebandykite jos išspręsti patys, patikėkite senjorupazintys.lt specialistams ir viskas bus sutvarkyta artimiausiu metu.

Senjorupazintys.lt narystės

Iš papildomų mokamų funkcijų galima paminėti narystės statusus „VIP“ ir „auksinis“. Su šiais įsigytais paketais bus galima naudotis visomis svetainės funkcijomis be išimties, tapti labiau matomu kitiems nariams bei daug greičiau surasti tinkamą porą. Įsigijus VIP,

gausite visus auksinio nario privalumus ir galėsite naudotis papildomomis funkcijomis. VIP nariams suteikiami visi galimi svetainės privalumai: medijos galerijos, išplėstinė paieška, web kameros naudojimas, pokalbiai, neribota prieiga prie el. pašto sistemos, matomumas visiems nariams, prioritetinis profilio iškėlimas paieškų sistemoje, lengvesnis susisiekimas su kitais nariais. Už papildomą nedidelį mėnesinį mokestį galima susisiekti su bet kuriuo nariu nepaisant jo narystės statuso. Rekomenduojama įsigyti iš karto bendrą paketą „Auksinis + VIP“, taip pavyks sutaupyti ir gauti palankesnę kainą. Vis dėlto skubėti tikrai neverta. Naujiems vartotojams patariama įvertinti svetainės galimybes nemokamoje versijoje, įsitikinti, jog viskas aišku ir suprantama bei tik tada esant poreikiui įsigyti mokamas narystes.

Senjorupazintys.lt atsiliepimas

Kaip jau išduoda svetainės pavadinimas, senjorupazintys.lt, tai internetinės pažintys, skirtos senjorams. Populiariuose pažinčių portaluose dažnai kyla nepatogių situacijų, kuomet juose užsiregistruoja vyresnio amžiaus žmonės. Jaunų žmonių tarpe tokios anketos kai kam atrodo neįprastai, todėl vyresnieji tampa tarsi atstumtieji, kuriems internetas yra svetima vieta. Viskas tapo kitaip, kuomet 2008 metais atsirado internetinė pažinčių svetainė senjorams – senjorupazintys.lt. Čia bendraminčiai, panašaus amžiaus ir mąstymo žmonės randa ne tik veiklos, bet ir partnerius, kuriais gali pasitikėti. Senjorams pasitikėjimas yra labai svarbu, tad ši svetainė yra puiki terpė pasinerti į galbūt jau pamirštus jausmus ar patirti seniai nepatirtus nuotykius.