Suaugusiems.ltSuaugusiems.lt – populiarus ir sėkmės Lietuvoje susilaukęs pažinčių tinklapis, kuris suteikia galimybę surasti, atrasti ir patirti tai, ką įprastose pažinčių svetainėse gauti sunku. Suaugusiems.lt prekinį ženklą valdo UAB „Interversus“, įmonė įsteigta 2009 metais ir nuo pat veiklos pradžios siūlo didelį kokybiškų prekių asortimentą bei siekia auginti klientų pasitikėjimą. Įmonė prekiauja erotinėmis prekėmis ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Internetinė parduotuvė pasižymi didele prekių gausa ir įvairove taip siekiant patenkinti ir išrankių klientų poreikius. Pirkėjams siūloma per 2000 skirtingų prekių pagal kategorijas.

Suaugusiems.lt, tai svetainė tik suaugusiems, kurios tikslas yra padėti bendraminčiams surasti vieniems kitus ir leisti jiems pasinerti į neužmirštamą naujų pažinčių ir erotinių fantazijų sūkurį. Svetainėje galima registruotis tiek kaip asmeniui, tiek kaip porai, o užsiregistravus rasti dominančias kitų narių ar porų anketas, kurių čia tikrai netrūksta. Pažinčių suaugusiems skiltyje turėsite galimybę bendrauti, organizuoti arba jungtis prie suorganizuotų susitikimų, svingerių vakarėlių, siūlyti slaptus pasimatymus ir atrasti kitokią seksualinę patirtį. Erotinėms fantazijoms svetainėje yra teikiama pirmenybė, todėl čia rasite viską, ko reikia: nuo elektroninės erotinių prekių parduotuvės, skelbimų ir forumų suaugusiems iki straipsnių, naudingų nuorodų, pramogų ir atsakymų į klausimus.

 

Registruokis Suaugusiems.lt nemokamai čia

Svetainės privalumai ir funkcijos

Suaugusiems.lt yra viena plačiausiai paslaugas išvysčiusių svetainių Lietuvoje. Svarbu, kad siūloma ne tik didelis funkcijų skaičius, bet ir užtikrinama aukšta kokybė. Suaugusiems.lt gali pasigirti tuo, kad apjungia bemaž visas suaugusiems skirtas sritis: pažintys, erotinės pažintys, prekės suaugusiems, narių forumas, išsamūs straipsniai apie meilę, santykius ir žaidimus, skelbimai ir daug kitų. Svetainėje yra daugiau nei 280 tūkst. užsiregistravusių narių, tad bendruomenė pasižymi dideliu aktyvumu, veiklų skaičiumi, organizuojamais susitikimais ir pan. Kas mėnesį svetainėje apsilanko per 270 tūkst. žmonių, o aktyvus Facebook puslapis apjungia 68 tūkst. vartotojų arba svetainės lankytojų iš visos Lietuvos.

Užsiprenumeravus naujienlaiškį galima sulaukti specialių pasiūlymų. Svetainėje taip pat galima išsukti „laimės ratą“ ir gauti papildomą nuolaidą prekėms. Įmonė teigia prekes gaunanti tiesiai iš gamintojų, todėl gali pasiūlyti žemas kainas ir aukštą kokybę. Turint klausimų svetainės pagalba galima susisiekti su vadybininkais el. paštu arba telefonu kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val., o esant nusiskundimams išsiųsti laišką įmonės vadovei.

Registracija

Svetainėje registracija yra nemokama, o prireikus daugiau informacijos apie e-parduotuvę, galima paskaityti pirkėjų paliktus atsiliepimus. Registruoti pirkėjai papildomai gauna -4%, -5%, -10% arba -12% papildomą nuolaidą, specialias akcijas ir išskirtinius pasiūlymus bei papildomą nuolaidą pirmam pirkimui. Registracija yra greita ir nesudėtinga. Tereikia pasirinkti pageidaujamą statusą, suvesti asmeninius duomenis, pažymėti, kas jus domina ir sukurti prisistatymą. Gavus patvirtinimo laišką bus galima iš karto prisijungti prie savo paskyros, įkelti nuotrauką ir matyti kitus narius. Suaugusiems.lt pažymi, kad užtikrina visišką vartotojų slaptumą, suteikia galimybę bendrauti nemokamai, o bendraujantiems netgi skiria dovanas.

Jeigu ieškote kaip paįvairinti savo nuobodžią kasdienybę, suteikti laisvalaikiui spalvų ir norite patirti naujų įspūdžių – suaugusiems.lt yra kaip tik jums. Čia atrasite viską, ko reikia, pradedant nuo naujų idėjų skaitant straipsnius ir baigiant partnerio paieškomis, slaptais pasimatymais ar savęs atradimu apsipirkinėjant suaugusiems skirtoje e-parduotuvėje. Išbandykite suaugusiems.lt svetainę patys ir atraskite jos privalumus greitai, patogiai ir visiškai nemokamai. Juk fantazijos yra tai, kas stumia mus į priekį, kelia intrigą ir suteikia gyvenimui skonį!

Suaugusiems.lt atsiliepimas

Pabodo įprasti ir ne visuomet intriguojantys pasimatymai? Suaugusiems.lt – vieta, kur pildosi slapčiausi norai bei fantazijos. Paįvairinkite savo kasdienybę naudodamiesi vienu populiariausių erotinių pažinčių portalu Lietuvoje ir atraskite tai, kas dar neatrasta. Svetainėje rasite viską – nuo karštų ir viliojančių kitų narių anketų iki plataus prekių suagusiems asortimento ir kitų pramogų. Tai ne tik pažinčių, bet ir laisvalaikio portalas, kuriame visuomet rasite tai, ko reikia jūsų dienos ir nuotaikos praskaidrinimui. Puiku tai, jog registracija svetainėje yra nesudėtinga ir nemokama, tad jau vos po kelių akimirkų galėsite naršyti ir kelti savo nuotraukas. Čia visuomet rasite veiklos ir prisijungusių narių, kurių čia užsiregistravusių yra daugiau nei 280 tūkstančių.

 

Registruokis Suaugusiems.lt nemokamai čia