Tauta.lvTauta.lv – Latvijā iemīļots iepazīšanās tīkls, kas veidots pēc populārā sociālā tīkla draugiem.lv parauga. Šo interneta vietni raksturo vairāki desmiti tūkstoši lietotāju profilu, plaša funkcionalitāte, daudz interesanta satura un, pats galvenais, divi dažādi veidi, kā iepazīties – meklējot citu lietotāju anketas vai apskatot ievietotos iepazīšanās sludinājumus. Nopietnas attiecības vai tikai seksuāls baudījums – lai arī kādas būtu tavas vēlmes un vajadzības, šeit tev noteikti izdosies atrast kāroto!

 

Apmeklējiet viņu vietni

Tauta.lv priekšrocības un funkcionalitāte

Būsim atklāti – iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem daudziem no mums nebūt nenāk viegli, jo pat tad, ja mums kāda persona ir ļoti iepatikusies, pilnīga svešinieka vai svešinieces uzrunāšana var sagādāt ne mazums diskomforta, raižu un satraukuma. Te nu lieti noder tādi portāli kā tauta.lv, kas piedāvā draudzīgu un nepiespiestu atmosfēru, kur sastapt līdzīgi domājošos un, ļoti iespējams, arī savu īsto un vienīgo.

Tauta.lv ietver daudz dažādu sadaļu un papildfunkciju lietotāju izklaidei un laika īsināšanai, un ne visas no tām ir tieši saistītas ar iepazīšanos. To vidū ietilpst lietotāju veidotas dienasgrāmatas jeb blogi, klubi dažādu tēmu un interešu apspriešanai, plašs diskusiju forums, fotoblogs, joku lapa un pat recepšu sadaļa. Taču arī tas vēl nav viss – tauta.lv ļaus tev pievienot draugus un favorītus, sekot citiem lietotājiem, apskatīt savu profila statistiku un darīt daudz ko citu.

Tauta.lv piedāvā arī atsevišķu sludinājumu sadaļu, kuru galvenokārt veido vīriešu un sieviešu iepazīšanās sludinājumi. Ir gan piedāvājumi kopdzīvei un laulībai, gan arī gadījuma rakstura tikšanās reizēm abpusējai baudai.

Tauta.lv reģistrācija

Reģistrācija portālā tauta.lv nekādus pārsteigumus nesagādā – tā norit divos soļos, no kuriem pirmajā jāizvēlas lietotājvārds un jānorāda e-pasta adrese, bet otrajā jāaizpilda pamata lauki savam jaunajam iepazīšanās profilam. Pēc tam savā e-pasta pastkastītē vienā acumirklī saņemsi reģistrācijas apstiprinājumu.

Neskatoties uz to, ka teju visi portāla tauta.lv lietotāji ir Latvijas iedzīvotāji, tas ir pieejams ne tikai latviešu, bet arī angļu un krievu valodā. Tāpat jāpiezīmē, ka var izmantot arī īpaši veidotu mobilo versiju, tātad iepazīties bez problēmām varēsi arī savā viedtālrunī vai planšetdatorā.

Uzreiz pēc reģistrācijas un autorizēšanās portālā lietotājs tiek mudināts aizpildīt iepazīšanas anketu. Tai ir divas daļas: jautājumi par personību un seksualitāti. Kad tas paveikts, vari droši doties uz galveno iepazīšanās sadaļu un sākt meklēt partneri jaunām un laimes pilnu brīžu pildītām attiecībām… vai varbūt neaizmirstamiem baudas mirkļiem?

Tauta.lv abonements

Lai arī pamata funkcionalitāte šajā portālā ir pieejama par brīvu, tiem lietotājiem, kuri vēlas izmantot visas tauta.lv piedāvātās iespējas, tiek piedāvāts iegādāties VIP kontu. Tas ir maksas abonements, kas ietver daudzas iepazīties gribētājiem noderīgas funkcijas, tostarp profila apmeklējumu statistiku, galerijas statistiku, padziļināto meklēšanu, iespēju skatīt pilnizmēra foto, savu ievietoto sludinājumu publicēšanu pirmajā lapā, kā arī īpašo sadaļu “Vēlas iepazīties”. VIP konta cena variē atkarībā gan no izvēlētā laika perioda (no diviem līdz 12 mēnešiem), gan no apmaksas veida, taču var sacīt, ka viena mēneša abonements vidēji izmaksā aptuveni 3 €.