Tinder – iepazīšanās platforma, kas milzu popularitāti iemantojusi teju visā pasaulē. Jau no pašiem pirmsākumiem tā piesaistīja sabiedrības uzmanību gan ar toreiz unikālo ātrās iepazīšanās modeli, gan savu netradicionālo cenu politiku. Un, lai arī par šo lietotni domas mēdz dalīties, tā vēl joprojām ir ārkārtīgi populāra, un nosaukums “Tinder” kļuvis teju vai par sinonīmu vārdu salikumam “iepazīšanās internetā”.

 

Apmeklējiet viņu vietni

Priekšrocības un funkcionalitāte

Vislielākais Tinder pluss nenoliedzami ir šīs interneta iepazīšanās platformas popularitāte. Iepazīties gribētāju kopskaitā tajā ir 25 miljoni, no kuriem viens miljons izmanto platformas maksas versiju jeb “Tinder Plus”. Turklāt Tinder ir pati populārākā iepazīšanās lietotne gan “Google Play” veikalā, gan arī “Apple App Store”.

Tinder būtībā var nodēvēt par ikvienam saprotamu un neticami aizraujošu iepazīšanās spēli. Lai izrādītu interesi par ierīces ekrānā redzamo lietotāju, vienkārši velc pa labi, bet, ja parādītais lietotājs tevi nesimpatizē, velc pa kreisi. Sistēma darbojas, ņemot vērā lietotāju atrašanās vietu, un tu vari izvēlēties, cik daudz cilvēku gribi redzēt, norādot vēlamo rādiusu. Tas savukārt nozīmē, ka Tinder vairāk iespēju iepazīties ir tiem, kuri dzīvo vai viesojas kādā lielākā pilsētā.

Ar to, bez šaubām, Tinder funkcionalitāte nebūt nebeidzas. Laikam ejot, lietotne ir papildināta ar tādām funkcijām kā “Super Like” un profila izcelšanas iespējām. Tiesa gan, pamatdoma nav mainījusies – Tinder ir ātrs, interesants un ļoti aizraujošs veids, kā iepazīties ar cilvēkiem tavā pilsētā vai reģionā.

Reģistrācija

Reģistrācija Tinder norit vēl vienkāršāk nekā citās iepazīšanās platformās. Tā ir iespējama divos veidos: izmantojot Facebook kontu vai reģistrējoties ar tālruņa numuru. Abos gadījumos reģistrācija norit burtiski vienā acumirklī, un tā ir paveicama gan Tinder mobilajā lietotnē, kas pieejama iOS un Android ierīcēm, gan arī interneta vietnē tinder.com. Vienīgais nosacījums – lietotājam jābūt sasniegušam vismaz 18 gadu vecumu.

Tinder platformas rīcībā nonāk tikai pati svarīgākā informācija par lietotāju, un tev tiek dota iespēja jebkurā mirklī rediģēt savu profilu pēc sirds patikas. Pēc reģistrācijas tūlīt vari ķerties pie saderību meklēšanas, velkot pa labi vai pa kreisi pār tavas viedierīces ekrānā parādītajiem cilvēkiem.

Abonements

Lai gan Tinder var izmantot bez maksas, lietotājiem tiek piedāvātas arī maksas versijas “Tinder Plus” un “Tinder Gold”.

Ieguvumi no “Tinder Plus”:

 • atzīmē ar “patīk” neierobežoti daudz lietotāju;
 • izmanto piecus “Super Like” dienā;
 • atsauc pēdējo darbību;
 • izmaini savu atrašanās vietu;
 • iegūsti iespēju vienreiz mēnesī uz 30 min. izcelt savu profilu (f-ja “Boost”);
 • aplūko nesen aktīvos lietotājus;
 • paslēp savu vecumu un attālumu no citiem lietotājiem utt.

Ieguvumi no “Tinder Gold”:

 • lieto visas “Tinder Plus” funkcijas;
 • redzi, kuri lietotāji tevi ir atzīmējuši ar “patīk”, pirms tu novērtē viņus;
 • saņem no 4 līdz 10 Tinder ieteiktajiem lietotājiem katru dienu;
 • izmanto režģa skatu, lai aplūkotu visus lietotājus, kuri tevi ir atzīmējuši ar “patīk”.

Tinder cenu politika ņem vērā tavu vecumu, tādēļ piedāvātie abonementi ne visiem lietotājiem ir pieejami par vienādu cenu. Piemēram, ja tev vēl nav 30, “Tinder Plus” maksā aptuveni 10 ASV dolārus mēnesī, bet personām virs 30 gadu vecuma par to jāšķiras no teju 20 dolāriem mēnesī. Tikmēr “Tinder Gold” abonements tev mēnesī izmaksās ne mazāk kā 12 ASV dolārus un 50 centus.