TinderTinder.com – viena populiariausių internetinių pažinčių platformų pasaulyje. Nuo pat pradžių ji pateko į visuomenės akiratį dėl greito paplitimo vartotojų tarpe ir nesibaigiančių diskusijų, pradedant nuo standartų, pagrįstų vien tik fiziniu potraukiu iki netradicinio kainų nustatymo modelio pagal vartotojų amžių. Nepaisant to, kad „Tinder“ sulaukia daug įvairių nuomonių, pažinčių programėlė išlieka populiari ir turinti didelę 25 milijonų narių bazę, daugiau nei 1 milijoną mokamų „Tinder Plus“ narysčių ir programą, kuri šiuo metu yra prieinama 24 kalbomis. „Tinder“ užima pirmą vietą „lifestyle“ kategorijoje tiek „Google Play“ parduotuvėje, tiek „Apple App Store“, atitinkamai įvertinta 4 iš 5 ir 3,5 iš 5 žvaigždučių. Vidutiniškai „Tinder“ nariai kiekvieną dieną programai skiria 35 minutes ir atlieka po 140 perbraukimų.

Nenuostabu, kad „Tinder“ patenka į populiariausių pažinčių platformų sąrašus – ji juose yra nuo tada, kai buvo paleista 2012 m. Tačiau tam, kad galėtume įvertinti šią pasaulinę platformą tinkamai, turime atsakyti į keletą tam tikrų klausimų. Ar tai tik susipažinimo programa? Ar gali būti per senas naudotis „Tinder“? Ar verta pirkti „Tinder Gold“?

 

Registruokis Tinder.com nemokamai čia

Programėlės funkcijos ir privalumai

„Tinder“ pažinčių programa iš esmės yra žaidimas su jūsų hormonais. Programėlėje nariai pamatę kitą narį braukia dešinėn, norėdami parodyti susidomėjimą (arba tiesiog spaudžia „patinka“) ir braukia į kairę, norėdami pamatyti kitą narį. Per keletą metų „Tinder“ papildomai integravo karštojo žaidimo funkcijas, tokias kaip galimybė paspausti „Super Like“ ant kitų žmonių profilių ir „Paryškinti profilį“, tačiau pagrindine funkcija išliko naujų partnerių paieška.

Jei jūs gyvenate didesniame mieste, didelis vartotojų ratas paskatins jus išbandyti „Tinder“. Programėlė iš esmės veikia lokacijos principu ir leidžia pasirinkti norimą aptinkamų narių atstumą. Sistema sujungia vienas kitam simpatiją išreiškusius narius ir leidžia pradėti pokalbį. Visos pagrindinės funkcijos – perbraukimas (patikusių narių pasirinkimas), narių sujungimas („match“ funkcija) ir pranešimų siuntimas yra nemokamos, tačiau galimos dvi mokamas parinktys: „Tinder Plus“ ir „Tinder Gold“. Pažvelkime, kuo pasižymi „Tinder“ siūlomos narystės.

Nemokama programėlės versija leis:

 • Atsisiųsti programą iš „App Store“ arba „Google Play“
 • Įkelti iki 6 nuotraukų
 • Parašyti trumpą biografiją (<500 simbolių)
 • Susieti profilį su „Spotify“ ir „Instagram“
 • Spausti „Patinka“ šimtui profilių kas 12 valandų; jei abu vartotojai paspaudžia „patinka“ vienas kitam, jie yra sujungiami
 • Siųsti, skaityti ir atsakyti į pranešimus
 • Kiekvieną dieną panaudoti vieną „SuperLike“ (funkcija, padedanti atkreipti patikusio žmogaus dėmesį)

Su „Tinder Plus“ jūs galėsite:

 • Slėpti savo amžių ir atstumą
 • Pakeisti savo buvimo vietą
 • Anuliuoti paskutinį perbraukimą
 • Gauti vieną nemokamą „Boost“ per mėnesį tam, jog 30 minučių jūsų profilis taptų geriausiu atitinkamoje vietovėje
 • Turėti opciją būti matomam tik tiems vartotojams, kurie patiko jums
 • Matyti paskutinius aktyvius narius
 • Turėti neribotą perbraukimų į dešinę skaičių
 • Kiekvieną dieną panaudoti penkis „SuperLike“

„Tinder Plus“ kainuoja apie 9,99 USD / mėn. 30 metų ir jaunesniems, 19,99 USD / mėn. asmenims, vyresniems nei 30 metų. Perkant 6 ar 12 mėnesių narystę, mėnesinės išlaidos šiek tiek sumažėja.

„Tinder Gold“ jums leis:

 • Naudotis visomis „Tinder Plus“ funkcijomis
 • Naudotis patogiu visų jums patikusių žmonių tinklelio vaizdu
 • Galimybė „automatiškai susijungti“ su visais nariais, kurie išreiškė tau simpatiją pirmieji
 • Nuo 4 iki 10 kartų būti paskelbtam tarp dienos populiariausiųjų

„Tinder Gold“ prasideda maždaug nuo 21,99 USD per mėnesį įsipareigojant narystei iki 6 mėnesių ar metų. Užsisakant 12 mėnesių prenumeratą mėnesio kaina sumažėja iki 10 USD.

Klausimai ir atsakymai apie „Tinder“

Jei dar nenaudojate „Tinder“, galbūt užduosite sau vieną (arba visus) šiuos dažniausiai užduodamus klausimus:

 • Ar aš per senas „Tinder“?

85% „Tinder“ vartotojų yra 18–34 metų amžiaus grupėje, taigi, jei esate 40-ies ar vyresnių žmonių tarpe, jūsų vietovėje gali būti ne tiek daug vartotojų. Jei pastebite mažai profilių (arba jų nėra), apsvarstykite galimybę išplėsti paieškos kriterijus.

 • Ar „Tinder“ skirtas tik pasimatymams?

Iš pradžių „Tinder“ neabejotinai turėjo greitų pasimatymų programos reputaciją. Tai šiek tiek pasikeitė, nes 15% apklaustų moterų teigė, kad ieško vienos nakties nuotykių. Tačiau „Tinder“ neabejotinai padės jums surasti žmones netoliese, ieškančius įvairiausių santykių, pradedant atsitiktiniais susitikimais ir baigiant vedybomis.

Tinder.com atsiliepimas

Nors „Tinder” yra pagrįsta vartotojų intuicija (spaudžiant arba praleidžiant matomus narius), šią programėlę rekomenduojame išbandyti azartiško pobūdžio asmenybėms bei tiems, kurie yra pasiryžę nuotykiams. Dauguma „Tinder” vartotojų yra aktyvūs bendruomenės nariai, tad rasti veiklos bus tikrai nesudėtinga. Kadangi programėlės veikimo principas yra paremtas vartotojo lokacija, ši aplikacija puikiai veiks miestuose, kur jūsų lauks daugybė užsiregistravusių narių. Programėlės valdymas yra lengvas ir intuityvus, todėl paieškas galėsite vykdyti ypač greitai. Vienas didžiausių „Tinder” privalumų – juo galėsite naudotis net ir išvykę į užsienį, kadangi tai yra pasaulinė platformą su vartotojais iš viso pasaulio.

 

Registruokis Tinder.com nemokamai čia