Kaip tapti patraukliu vyru, jeigu tokiu nesijaučiate?

Filed in Erotika | Posted by admin on September 17, 2019

Kaip tapti patraukliu vyru, jeigu tokiu nesijaučiate

Šis įrašas skirtas savimi nepasitikintiems ar nepatenkintiems vyrams, kuriems sunku susirasti merginą ne tik kaip gyvenimo partnerę, bet ir vienos nakties nuotykiui. Jeigu vis graužiate save, ką darote ne taip, pats laikas atkreipti dėmesį į savo kasdienybę, laisvalaikį, pomėgius, darbą ir stengtis keistis. Kadangi moterims patinka savimi pasitikintys, vyriški vyrai, neieškantys žodžio kišenėje ir galintys jomis pasirūpinti, šis įrašas padės atsakyti į tave kankinančius klausimus, ką gali padaryti geriau, kad šalia savęs prisitrauktum žavią dailiosios lyties atstovę.

Jeigu esi tas vyras, kuris svarsto, jog mergina į namus būtų tinkamas sprendimas, norint susipažinti su dailiosios lyties atstove, pirmiausia apgalvok, kaip atrodo tavo namai? Ar juose jauku leisti laiką, ar spintų lentynos nereikalauja dulkių nuvalymo, o galbūt jau pats metas išsinešti šiukšles ar atiduoti susikaupusią tarą? Mergina, norinti ateiti į namus, be jokios abejonės neperžengs šių slenksčio, jeigu juose tvyros nemalonus kvapas, o per rūbų ar daiktų krūvas, nebus įmanoma žengti nei žingsnio. Taigi, norint pasikviesti merginą į vietą, kurioje gyveni, pirmiausia, savo būstą susitvarkyk. Moteriai patrauklus vyras ne tik tas, kuris žavi savo išvaizda, bendravimu, bet ir tas, kuris puikiai tvarkosi kasdienėse gyvenimo situacijose, o buitis yra viena iš jų.

Galbūt anksčiau nepagalvojai, tačiau vienas iš patrauklaus vyro bruožų yra jo laikysena. Jeigu visuomet eini nulenkęs galvą ir žiūrėdamas į žemę, niekuomet neatkreipsi patinkančios merginos dėmesio, nes tavo kūno kalba išduoda, jog nesi pasitikintis savimi ir nuo viso pasaulio norėtum tiesiog pasislėpti. Tuo tarpu tiesi stovėsena, į priekį nukreiptas žvilgsnis, atgal atlošti pečiai kalba visai ką kita – atrodai savimi pasitikintis, drąsus ir gyvenimo iššūkių nebijantis žmogus. Taip pat moterims patinka savimi besirūpinantys, sportiški vyrai, tačiau tai nereiškia, jog kiekvieną dieną turi lankytis sporto salėje. Stangrus kūnas, nuo alaus nekabantis pilvas, tvirtos rankos ir kojos patinka dailiosios lyties atstovėms, be to, jeigu iki šiol nesportavai, tai pradėjęs daryti pastebėsi akivaizdžius savo paties skirtumus. Sportuojant ne tik gerėja jau minėta laikysena, bet ir jaučiamasi geriau, turima daugiau energingos, gerėja nuotaika, labiau pasitikima savimi, aktyviam judėjimui skiriant pora kartų per savaitę. Taip pat sportas gali tapti tavo ir tau patinkančios merginos bendru laisvalaikio praleidimo būdu. Juk nori ją matyti su stilinga ir kūno formas pabrėžiančia apranga?

Pasiruošk, jog mergina į namus ne tik suteikia draugiją, bet ir gali pakomentuoti tavo gyvenamojo būsto aplinką, tavo turimą avalynę ar drabužius, kabančius spintoje. Pasiruošk iš anksto ir išmesk visus senovę menančius suplyšusius ar nešvarius rūbus. Šiais laikais kasdienai tinkamų dėvėti stilingų rūbų apstu kiekvienoje parduotuvėje, todėl peržvelgęs savo spintos turinį atkreipk dėmesį, galbūt pats metas atsinaujinti? Jokia paslaptis, kad gerai atrodantis vyras ne tik aplinkiniams, bet ir sau jaučiasi kur kas patrauklesnis. Taip pat moterims patrauklūs vyrai yra tie, kurie turi savo nuomonę, laikosi duoto žodžio, nenukelia sutartos pasimatymų datos, ar, juolab, jo nepamiršta. Perdėtas emocionalumas, nežinojimas, ką daryti įvairiose gyvenimo situacijose moterų nežavi, todėl patariame domėtis supančiu pasauliu ir nebijoti reikšti savo nuomonės. Stenkitės kiekvieną dieną būti geresniu nei vakar, gyventi aktyviai, nenuobodžiai ir pamatysite, kaip pritrauksite moterų dėmesį. Patrauklus vyras moterims – tai visapusiškai subrendęs, tvirtas, nuoširdus ir ne tik savimi, bet ir aplinkiniais besirūpinantis žmogus. Sėkmės tokiu tapti!