Ką daryti, kad santykiai truktų ilgiau nei vieną naktį?

Filed in Erotika | Posted by admin on September 2, 2019

Ką daryti, kad santykiai truktų ilgiau nei vieną naktį

Jeigu vyras ieško ne tik vienos nakties nuotykių, bet ir ilgesnės draugystės, svarbu tampa dėl to pasistengti ir imtis papildomų priemonių, kurios galėtų sutvirtinti pažintį su mergina. Kai merginos ieško vyrų, tai taip pat nereiškia, jog dailiosios lyties atstovės tikisi tik nuotykio. Daugelis vienišų merginų svajoja apie tvirtus santykius ar net gražią šeimą ateityje. Jeigu ir jūs norėtumėte turėti antrą pusę ir smagiai leisti laiką ne tik nakties metu, rekomenduojame paskaityti tolimesnę įrašo dalį ir atkreipti dėmesį į vyrams skirtus patarimus.

Susitikus su mergina pirmą kartą, žinoma, kad didelį dėmesį reikėtų atkreipti į savo išvaizdą. Kiekviena mergina pirmojo pasimatymo metu pirminį įspūdį susikuria iš to, kaip žmogus atrodo, atkreipia dėmesį, ar vaikinas yra tvarkingas, švarus, kvepiantis, kaip bendrauja, kokia jo kūno kalba ir pan. Taigi, ruošiantis pasimatymui, pirmieji namų darbai turi būti atliekami namuose. Elementarios higienos procedūros, švarūs drabužiai bei avalynė, gera nuotaika ir šypsena veide išeinant iš namų – visa tai neabejotinai jums leis labiau pasitikėti savimi viso vakaro metu. Jeigu tikitės su mergina praleisti pirmąją naktį kartu namuose, nepamirškite jų sutvarkyti, išsiplauti indus, palaistyti gėles. Pirminis moters įspūdis apie vyrą susideda ne tik iš jo išvaizdos, bet ir jo namų, jeigu planuojamas vakaro pratęsimas būtent čia.

Susitikus su mergina ir ją pakerėjus savo geromis manieromis, paslaugumu, draugiškumu ir vakarui puikiai besiklostant, nepamirškite merginos pernelyg „nespausti“ ir neįtikinėti, jog tolimesnė pasimatymo eiga galėtų vykti jūsų namuose. Leiskite jai pačiai apsispręsti, kur ji norės eiti su jumis, o puiki pradžia gali būti vakarienės pratęsimas bare, kuriame neabejotinai atsipalaiduosite ragaudami gaiviuosius gėrimus. Merginos ieško vaikino ne tik norėdamos kartkartėmis būti palepintos skania vakariene ar gėrimais, bet ir todėl, jog tikisi sutikti  išties šaunų pašnekovą, draugišką ir artimą sielai asmenį. Kaip tokiu tapti ir santykius perkelti į kitą lygmenį?

Nepamirškite domėtis moterimi, teiraukitės, kas jai patinka, planuokite kitus pasimatymus, o atėjus šių laikui šiukštu nepersigalvokite ir neleiskite mergina nuliūsti, ar, juo labiau, nebepasitikėti jumis ir jūsų laiko planavimu. Įsidėmėkite, kas damai patinka, gėlės, papuošalai ar saldainiai? Nustebinkite ją pasimatymu metu ir stebėkite, ar tai veikia. Dauguma šiuolaikinių moterų nesibodi pirmos parašyti patinkančiam vaikinui ar pakviesti jį išgerti kavos. Jeigu jaučiate grįžtamąjį ryšį, bendraudamas su jums patinkančia mergina, valio, viską darėte teisingai! Kadangi santykiai pareikalauja laiko, pastangų juos išlaikyti, taip pat svarbus aspektas – antrai pusei suteikti šiek tiek laisvės ir nedrausti, pavyzdžiui, ėjimų į miestą su draugėmis, dalyvavimų darbovietės organizuojamose šventėse ir pan. Kiekvienai moteriai norisi šiek tiek laiko praleisti atskirai nuo antros pusės, pabūti moteriškoje kompanijoje ar net vienoms.

Pradėję nuo teigiamo pirminio įspūdžio, net nepastebėsite, kaip santykiai ims skaičiuoti mėnesius ar net metus o, atrodytų, apžavėjęs vienos nakties nuotykis gali virsti viso gyvenimo pasaka. Taip pat tam, kad poroje būtų išlaikomi tvirti santykiai, specialistai rekomenduoja paskaityti psichologines knygas, nagrinėjančias moters ir vyro santykių, šeimos kūrimo temas, lankytis seminaruose, nepamiršti kelionių dviese, kurios, be jokios abejonės, stiprina tarpusavio ryšį. Buvimas tarp žmonių, sėkmingai užmezgusių santykius, taip pat padeda mokytis vieniems iš kitų, semtis idėjų ir minčių, kaip tobulinti bendrą vyro ir moters gyvenimą.