Kodėl meilužės seksualesnės už sutuoktines?

Net neįtarsite pagrindinės priežasties...

Filed in Erotika | Posted by admin on July 14, 2019

Kodėl meilužės seksualesnės už sutuoktines

Jau nuo senų senovės įvairiuose pasakojimuose minimi meilužiai ir meilužės, kurie atradę tinkamą momentą pabėga nuo sutuoktinių ir ieško nuotykių kito partnerio glėbyje. Situacija pasaulyje ligi šiol nėra pasikeitusi, nes tiek visuomenei žinomų asmenų šeimose, tiek draugų bei pažįstamų tarpe dažnai figūruoja pasakojimai ir paslaptys apie neištikimybę su priešingos lyties atstovais. Pasaulyje buvo atliktas ne vienas tyrimas, bandantis išsiaiškinti, kodėl bent pusė santuokose gyvenančių šeimų nueina į kairę ieškoti nuotykių, o po audringos nakties lyg nieko nebūtų nutikę grįžta į savo šeimą. Taigi, kodėl dažna mergina ieško meilužio bei atvirkščiai, ir kuo šie asmenys traukia?

Dažniausiai žodis meilužė asocijuojasi su seksualine trauka, tačiau ne bendru artimu tarpusavio ryšiu ir noru kartu praleisti kuo daugiau laiko. Merginos kvapas, žvilgsnis, balso tembras ar akį traukianti figūra gali tapti priežastimi, kodėl santuokoje gyvenantys vyrai nori šiek tiek atsitraukti nuo kasdienybės, rutinos ir pasilinksminti su nepažįstamu žmogumi. Vyrams meilužės atrodo kur kas seksualesnės už sutuoktines dėl to, kad savo gyvenimo moteris jie yra matę pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose: sergančias, pavargusias, nepatenkintas, nepasidažiusias ir pan. Tuo tarpu susitikus su meiluže, ši visuomet švyti, šypsosi, yra geros nuotaikos, yra pasiruošusi išklausyti bei pasilinksminti. Tokia moteris yra pasiruošusi viskam, todėl ji pati neretai numoja ranka į savo santuoką ar ilgametę draugystę bei peržengia moralės normas. Mergina ieško meilužio ne tik tuomet, kai yra nepatenkinta savo seksualiniu gyvenimu, bet ir tada, kai kyla didelis smalsumas ir noras patirti kažką naujo, įsitikinti, kad moteris vis dar yra geidžiama, seksuali ir įdomi kitiems vyrams.

Jeigu jūs esate tas meilužis, į kurį kartas nuo karto kreipiasi mergina, norėdama susitikti ir praleisti kartu laiko, svarbu įsidėmėti, kad veikiausiai nesate jai vienintelis, todėl jeigu jums tinka neįpareigojami susitikimai su mergina, ties jais ir apsistokite, nesukdamas galvos, kas bus po savaitės mėnesio ar ilgesnio laikotarpio. Paslėpti troškimai, fantazijos, intriga ir slapti susitikinėjimai daugeliui suteikia adrenalino, gyvenimas įgauna daugiau spalvų, tačiau tuo pačiu – pavojų, kaip likti nepastebėtam ir gyvenant santuokoje nesukelti įtarimų. Tačiau turbūt daugelis iš jūsų žino, kada galima išeiti iš namų nepastebėtam ir kada yra tinkamiausias laikas pasimatymui su meiluže. Kojas pakertantys slapti pasimatymai gali baigtis bet kuriuo metu, antrai pusei supratus apie neištikimybę arba meilužei susiradus naują taikinį. Jeigu norite išlikti vienintelis pasirinktos moters meilužis, vadovaukitės keletu taisyklių, apie kurias plačiau – paskutinėje teksto dalyje.

Jeigu meilužė, su kuria leidžiate laiką, jums išties labai patinka, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienes problemas, darbus, suimkite save į rankas ir kiekvieno pasimatymo metu išlikite toks pats, koks buvote pirmąjį susitikimą. Neapsileiskite, skaniai kvepėkite, jeigu merginai dovanojote gėles, nepamirškite jų skubėdamas į kitą pasimatymą, pavaišinkite moterį pietumis ar įteikite dovanėlę ir leiskite jai jaustis vakaro valdove. Dėmesys, išklausymas, švelnumas, palankumas ir kitos savybės kiekvienam meilužiui turėtų būti nesvetimos, todėl stenkitės neprarasti galimybės leisti laiko kartu su jums patinkančia meiluže. Dažnu atveju visuomenės akyse vyrai, turintys žmonas, tačiau ieškantys meilužės yra smerkiami, tačiau niekada nesužinosime, kas slypi smerkiančiųjų gyvenimuose, kadangi ne vienas tyrimas yra parodęs, kad meilužio turėjimo faktas yra slepiamas ir neeskaluojamas dalykas net ir artimiausiame draugų tarpe.