Ką reiškia sapnuoti seksą?

Slapciausi Troškimai Šaukia?

Filed in Erotika | Posted by admin on March 4, 2018

Ką Reiškia Sapnuoti Seksą?

Kiekvienas iš mūsų sapnuojame pačius įvairiausius dalykus: nuo draugų, kasdienių situacijų namuose, darbe iki mums niekada nematytų vietų ir nesutiktų žmonių. Ką simbolizuoja sapnai, ar tai – nedideli ateities pranašai, fantazija, o galbūt – neišsipildžiusios svajonės ir norai? Daugelį metų mokslininkai tyrinėja sapnuojančius asmenis, kiti – bando atskleisti sapnų reikšmes, tačiau dėl vieningo atsakymo, kas yra sapnai ir kokia jų reikšmė – nėra sutariama. Ypač daug įžvalgų sulaukia sapnai apie seksą. Po tokių sapnų žmonėms kyla dvejopi jausmai: arba su pasimėgavimu prisimenama, apie ką buvo sapnuota, arba svarstoma, ką tai galėtų reikšti ir kodėl mus aplanko būtent tokie sapnai, kai šalia savęs, dažniausiai lovoje, matome partnerį, su kuriuo atliekama lytinė sueitis. Kai kurie asmenys sapnuodami erotinius sapnus pasiekia malonumo viršūnę, tačiau kiekvieną kartą bando išsiaiškinti, kodėl tai nutinka tuomet, kai miegame?

Erotiniai sapnai gali aplankyti tiek vyrus, tiek moteris. Jie gali siųsti tam tikrus signalus, pavyzdžiui, neišpildyti troškimai, svajonės, nebetenkinantys santykiai su antrąja puse, noras būti nepriklausomam ir pan. Dažnai sapnuojant savo buvusį gyvenimo partnerį/ę ir akimirkas su juo lovoje, gali pasirodyti, jog pasąmonėje norite tą žmogų susigrąžinti. Tačiau tokie sapnai gali tiesiog priminti apie tam tikrą laiko tarpą jums buvusį artimą žmogų ir anaiptol nereikšti, kad privalote vėl pradėti bendrauti ar net grįžti vienas pas kitą. Sunkiais gyvenimo etapais yra visiškai normalu sapnuoti seksualias scenas kartu su buvusiu partneriu, nes daugeliu atvejų tai reiškia norą padėti tašką ankstesniuose santykiuose. Pastebima, jog asmenys dažniau savo buvusias antras puses sapnuoja pirmuosius išsiskyrimo mėnesius, o vėliau tokio pobūdžio sapnai su jums gerai pažįstamu asmeniu tiesiog nebeaplanko.

Taip pat neretai sapnuojamas seksas su kolega iš darbo, niekada gyvenime nematytais žmonėmis ar paprasčiausiais draugais. Dažnam įdomu, ką tai galėtų reikšti? Sapnus tyrinėjantys mokslininkai tai aiškina kaip užslėptą troškimą gyvenime išbandyti ką nors naujo, tačiau nebūtinai lovoje. Tai gali būti nauja darbovietė, dar nebandyti užsiėmimai, kursai, studijos ir pan. Taip pat turint stiprų norą susirasti antrąją pusę nemažai žmonių ima sapnuoti artimus santykius ar seksą su niekada nematytu ir nesutiktu žmogumi. Šis žmogus gali būti jūsų pasąmonės suformuotas „idealaus“ ir tarsi svajonių asmens paveikslas, apie kurį galvodami, netikėtai jį susapnavote. Spaudoje yra aprašyti pavieniai atvejai, kuomet žmonės sapnuoja užsiimantys seksu su niekada nematytu asmeniu, o vėliau, realiame gyvenime jį sutinka.

Dauguma sapnų ir juose vykstančių įvykių yra aiškinami ne tiesiogine prasme, o ieškoma gilesnių sapno sprendimo galimybių. Kartais tam tikri sapnai gali būti tarsi atspindys patirtų išgyvenimų ar prisiminimų, kurie aplankė vaikystėje, paauglystėje ar bet kuriame kitame gyvenimo tarpsnyje. Pavyzdžiui, giliai atmintyje įstrigus pačio pirmojo sekso prisiminimui, vyresni žmonės po daugelio metų ima sapnuoti pirmąjį sekso partnerį bei ryškiai mato, kaip aistringai jie kartu leidžia laiką lovoje. Mokslininkai įspėja, kad dėl erotinio pobūdžio sapnų jaudintis neverta, net jei sapnuojate, jog su priešinga lytimi išduodate savo dabartinį sekso partnerį ar žmoną/vyrą. Visa tai – pasąmonės galia, juk sapnuose vykstantis veiksmas nėra realus išgyvenimas, net jei jis nesąmoningai tampa laiminga pabaiga.