Sekso pozos, patinkančios moterims

Daug Vyrų Apie Tai Nežino

Filed in Erotika | Posted by admin on March 3, 2018

Sekso Pozos, Patinkančios Moterims

Seksas – neabejotinai malonumą suteikiantis veiksmas, abiem tuo užsiimantiems partneriams. Tiek moterys, tiek vyrai stengiasi suteikti kuo daugiau teigiamų potyrių savo partneriams ir nevengia pasiteirauti, kokie atliekami veiksmai jiems suteikia daugiausiai malonumo. Jeigu poroje yra drovimasi kalbėti apie mėgstamiausias sekso pozas, kiekvienas vyras bei moteris turi žinoti, kokios pozos labiausiai patinka ir jaudina abiejų lyčių atstovus. Jeigu esate vyras, turintis antrąją pusę ir norite nustebinti savo mylimąją lovoje elgdamasis ypač užtikrintai, nevaržomai ir drąsiai – šis straipsnis jums padės pažinti moterį ir atskleis, kokios sekso pozos moteris labiausiai sujaudina ir suteikia didžiausio malonumo.

Kiekvienas vyras nori, jog dailiosios lyties atstovė su juo miegodama patirtų neišdildomą malonumą ir, žinoma, norėtų tai pakartoti. Tačiau ar žinojote, kurios pozos labiausiai stimuliuoja moteris ir leidžia lengvai pasiekti malonumo viršūnę? Remiantis apklausos duomenimis, moterims, taip pat kaip ir daugeliui vyrų, patinka šuniuko poza. Mylintis šia poza yra patiriamas ypač didelis malonumas, kadangi sekso metu jaučiamas itin gilus įsiskverbimas. Kita dailiosios lyties atstoves jaudinanti sekso poza dažnai vadinama „veidu į veidą“. Tai – ypač intymi ir romantiška poza, kuomet abu partneriai sėdėdami vienas priešais kitą žiūri vienas kitam į akis. Šia poza patogu reguliuoti įsiskverbimo greitį, o priešais save matant artimą žmogų, užplūstančios emocijos tik padidina susijaudinimą. Visiems girdėta ir, atrodytų, įprasta misionieriaus poza moteriai taip pat sukelia daug malonumo, be to, ją galima paversti ir ne tokia nuobodžia. Vyrui klūpint priešais moterį, kuri guli, siūloma švelniai pakelti jos kojas, nes tokia pozicija moteriai suteikia didesnį malonumą, kadangi stimuliuojamas G taškas.

Dar viena moteris nepaliekančių abejingomis poza yra vadinama atbulos jojikės. Vyrui gulint, moteris atsisėda ir atsisuka į jį nugara, todėl mylėjimosi metu tiesioginio akių kontakto nepalaiko. Šioje pozoje moteris yra ypatingai stimuliuojama, todėl jai tampa lengviau pasiekti malonumo viršūnę. Moterims ypač malonu, kai vyriškos lyties atstovai jas glamonėja, todėl šios pozos metu rekomenduojama švelniai glostyti moters nugarą, liesti klubus ir mėgautis matomu vaizdu. Ši poza jaudina ir suteikia malonius pojūčius ne tik moterims, bet ir vyrams. Matydami sueitį, vyrai susijaudina ne mažiau negu moterys, stebėdamos šį procesą, pavyzdžiui, mylintis misionieriaus poza. „Šaukštu“ vadinama poza yra vertinama kaip ypač jauki, stimuliuojanti moters G tašką ir tarsi stiprinanti dviejų žmonių emocinį ryšį, kadangi jos metu abu partneriai yra atsigulę šonu, o vyrams įsiskverbimo metu rekomenduojama apkabinti savo partnerę. „Šaukšto“ pozos metu vyras taip pat gali bučiuoti moters kaklą, glamonėti krūtinę ar pasitelkus savo vaizduotę imtis kitokių veiksmų.

Specialistai vieningai sutaria, jog lovoje yra svarbu eksperimentuoti, atrasti naujų, neišbandytų potyrių, pozų, kadangi tai leidžia sužinoti daugiau apie moters fiziologiją, jai patinkančius aspektus lovoje ir pan. Malonumo viršūnę moteriai lengviausia pajusti tuomet, kai yra stimuliuojamas G taškas, o abiem poroje esantiems asmenims seksas yra ne tik fizinis judėjimas, bet ir jausmų, meilės išraiška. Kiekviena moteris nori būti geidžiama ir mylima, todėl jei vyrai siekia įtikti dailiosios lyties atstovėms, verta pasistengti visose gyvenimiškose situacijose, tarp jų – suteikiant malonumą lovoje.