Kaip užkalbinti merginą internetu?

Greiti patarimai ką daryti ir ko nedaryti

Filed in Erotika | Posted by admin on March 1, 2018

Kaip užkalbinti merginą internetu

Šiais laikais, kai kiekvienas iš mūsų naudojasi įvairiais socialiniais tinklais ar pažinčių svetainėmis, atsirado galimybė susipažinti su merginomis, gyvenančiomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Dažnam vaikinui ar vyrui pritrūksta drąsos gatvėje, kavinėje ar bet kurioje kitoje vietoje užkalbinti nepažįstamą merginą, nežinoma, nuo ko pradėti, ką pasakyti ar ko paklausti. Pokalbiai internetu suteikia galimybę pažinti žmogų, paklausti iš karto apgalvotų klausimų ir išvystyti kitas pokalbių temas. Tam, kad sudomintumėte merginą bendraujant internetu, pateiksime patarimus, kuriuos panaudoję merginų užkalbinimui internetinėje erdvėje, neliksite nusivylę ir džiaugsitės lengvai vystomu tolimesniu pokalbiu.

  1. Pokalbį pradėkite ne tradiciniais klausimais: Kaip sekasi ar ką veiki? O įdomesniais, pavyzdžiui: Kokios muzikos klausaisi? Ar groji kokiu nors instrumentu? Prie klausimo, nelaukdami merginos atsakymo, stenkitės ją sudominti, pateikdami savo nuomonę, pavyzdžiui: „Kokios muzikos klausaisi? Aš be galo mėgstu grupę „Coldplay“ ir neseniai keliavau į jų koncertą Vokietijoje. Gyva grupės muzika man paliko neišdildomą įspūdį!” Platesnis komentaras merginai leis geriau jus pažinti ir vystyti tolimesnį pokalbį.
  2. Merginą užkalbinti gali padėti komplimentai, kurios šiuos taip mėgsta. Kadangi bet kuriame socialinių tinklų ar pažinčių tinklapyje yra pateikiamos asmens nuotraukos, galite pagirti merginos išvaizdą, ją su kuo nors palyginti arba, pavyzdžiui, pamačius fotografiją iš užsienio šalies, imti ir paklausti, kur ji keliavo, kas labiausiai kelionėje įsiminė. Jums pasisektų, jei toje pačioje šalyje esate lankęsis, todėl prie komentaro apie gražią nuotrauką galite paminėti, jog čia esate buvęs ir likote sužavėtas miesto architektūra, paplūdimiais ar šalyje gyvenančiais žmonėmis. Kelionių tema visuomet sulaukia pokalbio išvystymo, kadangi galite pasiteirauti, kokias šalis mergina taip pat yra aplankiusi bei kur planuoja ar svajoja nuvykti.
  3. Kadangi registruojantis pažinčių svetainėse kiekvienas asmuo turi užpildyti tam tikrą pomėgių anketą ar nurodyti, iš kokio miesto jis yra kilęs, visa tai gali suteikti papildomos informacijos ir nurodyti, apie ką merginai yra įdomu kalbėti bei diskutuoti. Jeigu turite bendrų pomėgių, pavyzdžiui: sportas, aktyvus laisvalaikis, slidinėjimas, knygų skaitymas, kino filmų žiūrėjimas ir pan., visa tai jus informuoja, apie ką galite kalbėtis ir ko klausti. Pavyzdžiui: „Kokio žanro kino filmus mėgsti žiūrėti? Paskutinį kartą kine stebėjau naujausią Q. Tarantino filmą, ar esi apie jį girdėjusi? Kokia tavo paskutinė perskaityta knyga? Neseniai buvau knygyne ir įsigijau net 5 naujas knygas, gal kurią nors iš jų esi skaičiusi ir tu?“ Svarbiausia klausimus pateikti mandagiai ir parodyti, jog tau išties įdomūs merginos atsakymai ir kartu galite diskutuoti pačiomis įvairiausiomis temomis.
  4. Niekam ne paslaptis, jog kone visos merginos myli naminius gyvūnėlius. Net jeigu jos socialinėje paskyroje ar pažinčių svetainėje nėra pateikusios nuotraukos su augintiniu, galite pasiteirauti, ar šiai labiau patinka katės, ar šunys? Ar ji svajoja turėti augintinį ir pan. Taip pat jei turite pokalbio temą atitinkančią nuotrauką, ją galite nusiųsti merginai, nesvarbu, ar tai būtų fotografija, kurioje jūs esate kartu su savo šunimi, keliaujate ar laiką leidžiate koncerte. Svarbiausia atsižvelgti į pokalbio tematiką.

Ačiū, kad skaitėte, nepamirškite patikrinti mūsų “Mergina ieško vaikino” skilties.