Akvilė

I love getting to know a person not only by talking to him, but also by touching and exploring him!

VIP

Akvile

Labas, ar tau patinka švelnios bei putlios moters lūpos, ilgi tamsūs plaukai ir iškilios formos? Jei taip – susipažinkime! Esu žaisminga, atvira naujovėms ir naujoms pažintims. Mėgstu aktyviai leisti laiką vakarais, ilgiau pamiegoti rytais bei pabusti vėl žvalia naujiems iššūkiams! Mėgstu pažinti žmogų ne tik su juo kalbėdama, bet ir jį liesdama bei tyrinėdama. Jeigu tu taip pat, atrodo, kad mes turime kažką bendro… Ieškau linksmo, seksualaus ir nebijančio iššūkių vyro eskorto paslaugoms. Man patinka ryškūs lūpdažiai, seksualūs drabužėliai bei aukštakulniai. Esu moteriška, turinti ypač švelnią odą ir skvarbų žvilgsnį, kuris nepalieka abejingų. Jeigu tu esi drąsus, nebijantis iššūkių, mėgstantis draugiją, vakarienes restorane – aš noriu tave pažinti geriau. Sukūrinės vonios, masažai, sauna mane ypač vilioja, todėl šiose vietose mielai praleisčiau laiką kartu su tavimi… Moteriška figūra, tamsūs plaukai, geras humoro jausmas, švelnumas, atvirumas bei drąsa yra mano stipriosios pusės, todėl ieško vyro puikiam, nepamirštamam laiko praleidimui dviese. Susipažinkime ir pasakykime vienas kitam tai, ko niekada neišdrįsome…

Amžius: 23
Ūgis: 170cm / Svoris: 61kg
Apimtys: Krutinė: 86cm / Liemuo: 59cm / Klubai: 83cm
Akys: Rudos / Plaukai: Brūnetė
Kalbos: Lietuvių / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Išpildykime vienas kito svajones ir niekada nepamirškime mūsų susitikimo, o galbūt jį pakartosime? Jeigu esi pavargęs nuo kasdienių rūpesčių, darbų, leisk sau atsipalaiduoti kartu su manimi.

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Akvile

2 reviews for “Akvilė”

Overall Rating: 5
  • Kaip ji atrodo, tokia ir yra

    Ji yra tupa, bet ledinė. Tokios man ir reikia. Nenoriu kalbėti apie darbus, karjeras ir t.t., man reikia gero laiko, su ledine pana. Rekomenduoju ją, jeigu neįdomus jum mocartas.

    By: Andrius | 6 years ago

  • Linksma ir atsipalaidavusi!

    Merginos lūpos nepaliks abejingų… Linksma, atsipalaidavusi Akvilė sukūrė ypatingą atmosferą ir kartu leistas dienas pavertė išties nepamirštomis. Manau, kad dar susisieksiu su šia mergina.

    By: Tomas | 6 years ago