Aleksandra

Labas! Ieškai geros kompanijos jaukiuose namuose? Esu draugiška, patraukli, jauna ir temperamentinga brunetė, ieškanti vyro eskorto paslaugoms. Jeigu esi pasiilgęs artumo, šilumos ir gero laiko praleidimo sūkurinėje vonioje – susisiek su manimi. Esu pakvaišusi dėl seksualių apatinių, aukštakulnių bei figūrą pabrėžiančių drabužių. Skani vakarienė žvakių šviesoje, malonus pokalbis neabejotinai mus atpalaiduos po įtemptos dienos ir leis pamiršti visus rūpesčius. Jeigu esi pasiilgęs nepamirštamų akimirkų su drąsia ir seksualia mergina – nėra ko laukti, parašyk man! Esu švelni, komunikabili, mėgstu bendrauti, keliauti bei apsipirkti. Jeigu pastaruoju metu tave vargina nerimas ar sunku atsipalaiduoti – masažas yra būtent tai, ko tau reikia! Švelnūs prisilietimai, raminanti muzika, kambaryje vyraujanti prieblanda atpalaiduoja net ir labiausiai įsitempusį asmenį… Visa tai galėčiau suteikti, jei tik leisi tave pažinti. Esu mandagi, išauklėta, gerbianti įvairių rasių bei tautybių žmones, todėl ieškau tokio vyro, kuris norėtų pasinerti į nuotykius ir atskleisti mano paslaptis… Esu natūrali, moteriškų formų, pasitikinti savimi mergina, kurios tu negalėsi pamiršti.

Amžius: 24
Ūgis: 178cm / Svoris: 55kg
Apimtys: Krutinė: 79cm / Liemuo: 59cm / Klubai: 89cm
Akys: Rudos / Plaukai: Brūnetė
Kalbos: Lietuvių / Rusų / Anglų / Prancūzų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Neturiu jokių tabu, esu atvira pasiūlymams, smalsi, norinti patirti tai, ko dar nepatyriau ir galinti suteikti nepamirštamą laiką kartu. Jeigu ieškai tokios kaip aš – laukiu tavo žinutės ir suplanuokime mūsų aistringą pasimatymą drauge!

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Aleksandra

4 reviews for “Aleksandra”

Overall Rating: 5
 • Nuostabi Mergina!

  Nuostabi mergina, labai seksuali ir draugiška. Rekomenduoju jos paslaugas, o ypač masažą, kuris atpalaiduoja visu 100 procentų…

  By: Julius | 5 m. ago

 • Ahh ta Aleksansra

  Ideali.. Tobula.. Rekomenduoju

  By: Ignas | 5 m. ago

 • Bomba:)

  Super

  By: admin | 4 m. ago

 • Pokalbis

  Sveiki,
  Spalio men norėčiau susitikti.

  By: Zeraldas | 1 m. ago