Klaudija

Jeigu svajoji susipažinti su angeliško veido liekna šatene – mano vardas Klaudija. Mėgstu jogos užsiėmimus, esu lanksti, sportiška ir ištverminga. Dievinu muziką, šokius, sportą ir aktyviai leidžiamą laiką. Ieškau panašių pomėgių vyro eskorto paslaugoms. Labai lauksiu tavo žinutės, jei esi aktyvus, jaunatviškas, kupinas jėgų ir entuziazmo nepamirštamam laikui drauge! Esu supratinga, miela, daug besišypsanti ir energinga mergina. Draugai mane apibūdina kaip niekuomet nepavargstančią, organizuotą ir ypač kūrybingą merginą. Mano akys spindi noru susipažinti su įdomiu vyru, kuris tokias pačias kibirkštėles įžiebtų mano akyse. Mėgstu keliauti, svečią šalį pažinti ragaudama nacionalinius patiekalus, bendraudama su skirtingais žmonėmis, tačiau jokia kelionė netampa sėkminga ir įsimintina, jeigu šalia manęs nėra malonios vyriškos kompanijos. Mėgstu flirtuoti, pirkti naujus apatinius, aukštakulnius, kuriuos vėliau galiu pademonstruoti… Parašyk man, jeigu tave tai domina ir šalia savęs norėtum matyti jauną, žavią, energingą ir pozityviai nusiteikusią merginą, galinčią išpildyti slapčiausius tavo norus. Pasilinksminkime, praleiskime laiką drauge, neleiskime vienas kitam liūdėti ir mėgaukimės vienas kito kompanija. Esu švelni, bet taip pat galiu tapti nevaržoma ir laukinė…

Amžius: 24
Ūgis: 170cm / Svoris: 64kg
Apimtys: Krutinė: 84cm / Liemuo: 63cm / Klubai: 85cm
Akys: Rudos / Plaukai: Brūnetė
Kalbos: Lietuvių / Rusų / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Pabendraukime ir sužinokime, ar iš kasdienių gyvenimo akimirkų norime tų pačių dalykų ir juos įgyvendinkime. Nesvarbu, ar tai būtų poilsis, ar aktyviai leidžiamas laikas. Laukiu tavęs ir nebijok dėl savo saugumo.

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Klaudija

2 reviews for “Klaudija”

Overall Rating: 4.5
  • Atsipalaiduoti jai reikėtų

    Iš pradžių buvo labai nejauku su ja, matėsi ji labai jaudinosi, drebėjo netgi… Bet po vyno taurės atsirado temų bendravimui.

    By: Jurgis | 3 m. ago

  • Šita pasitempusi :)

    Energinga, pasitempusi, prižiūrinti savo figūrą mergina, kuri man paliko neišdildomą įspūdį. Rekomenduoju visiems, norintiems šalia savęs matyti jaunatvišką ir ypač seksualią šatenę.

    By: Kęstutis | 3 m. ago