Valentina

Sveiks! Es esmu Valentīna – blondu matu īpašniece, kura ilgojas pēc īsta vīrieša siltuma un spēka. Man patīk izjādes ar zirgiem, slēpošana, slidošana un citas sportiskas aktivitātes, kas ļauj man izvēdināt galvu un palīdz relaksēties. Varbūt mums ir kopīgas intereses? Parunāsim par tām! Es meklēju vīrieti, kam sniegt eskorta pakalpojumus – kādu, kurš vēlētos pavadīt laiku kopā ar dabiski skaistu meiteni ar satriecošu figūru. Es labprāt sastādītu Tev kompāniju komandējumā vai nedēļas nogales izbraucienā, dodoties vakariņot vai mājās, kur mēs varētu darīt visu, ko vēlamies. Dievinu sveču gaismu, džakuzi, nopietnas sarunas un tuvas attiecības ar nobriedušiem vīriešiem. Mani interesē jebkuras rases un tautības vīrieši; vislabāk runāju angļu un krievu valodā, taču esmu pārliecināta, ka divu cilvēku saziņā noteicošā loma ir ķermeņa valodai. Ja Tev pietrūkst tuvības, siltuma un izskatīgas, smaidošas meitenes pie Taviem sāniem – raksti man jau tūlīt! Esmu pārliecināta, ka mēs atradīsim ko kopīgu ne tikai sarunām, bet arī kopīgai laika pavadīšanai. Cilvēki runā, ka es izskatos seksīgi. Turklāt man patīk flirtēt, būt rotaļīgai un prast savaldzināt. Vai Tu gribētu nodoties kaislei, piedzīvojumiem un kļūt vaļsirdīgs mežonīgas blondīnes klātbūtnē? Netērē savu laiku un sazinies ar mani!

Age: 28
Vecums: 28
Augums: 177 cm / Svars: 64 kg
Mēri: krūtis: 90 cm / viduklis: 61 cm / gurni: 89 cm
Acis: zaļas / Mati: blondīne
Valodas: latviešu / krievu / angļu

Drošības apsvērumu dēļ es pieņemu piedāvājumus un komunikāciju tikai ar iepazīšanās vietnes starpniecību.

 

Es varu piepildīt Tavas vēlmes un apsolu, ka mana skaistā veļiņa, augstie papēži un košās lūpas Tev sniegs īpašas sajūtas visas mūsu tikšanās laikā!

 

Sazinies ar mani šeit

 

Drošība un konfidencialitāte garantēta.

Valentina

1 Review for “Valentīna”

Overall Rating: 5
  • Rekomendēju

    Mēs ar Valentīnu lieliski pavadījām laiku dzīvoklī ar džakuzi. Viņas stiprās puses ir flirtiņš un sievišķīgais augums, kas mani patiešām pārsteidza. Iesaku viņu ikvienam, kurš ilgojas pēc sievišķīga siltuma.

    By: Marius | 4 years ago