Valentina

Labas, esu Valentina – šviesių plaukų ir akių savininkė, pasiilgusi vyriškos šilumos bei artumo. Mėgstu jodinėti žirgais, slidinėti, čiuožinėti, sportuoti bei užsiimti kitomis aktyviomis veiklomis. Galbūt mes turime bendrų pomėgių? Pasikalbėkime apie tai! Ieškau vyro eskorto paslaugoms, kuris norėtų praleisti laiką su natūralios išvaizdos ir pribloškiančio grožio mergina. Su mielu noru palaikyčiau kompaniją verslo ar poilsinėse kelionėse, vakarienių metu bei apartamentuose, kuriuose galėtume leisti laiką taip, kaip tik mes norime. Mėgstu vakarienes žvakių šviesoje, gulėjimą sūkurinėje vonioje, gilius pokalbius ir artimą bendravimą su vyriškąja lytimi. Mane domina bet kokios rasės ir tautybės vyrai, geriausiai kalbu anglų, rusų kalbomis, tačiau esu įsitikinusi, kad dviejų žmonių bendravime svarbiausias kontaktas vyksta nebūtinai žodžiais. Jeigu esi pasiilgęs artumo, šilumos, išvaizdžios merginos, jos plačios šypsenos ir geros kompanijos – parašyk man. Esu tikra, kad rasime bendrą ne tik žodinę, bet ir verbalinę kalbą… Esu seksuali, mėgstu flirtuoti, būti žaisminga ir charizmatiška. Ar tau patinka aistringos, drąsios ir atviros iššūkiams blondinėms?

Amžius: 28
Ūgis: 177cm / Svoris: 64kg
Apimtys: Krutinė: 90cm / Liemuo: 61cm / Klubai: 89cm
Akys: Žalios / Plaukai: Blondinė
Kalbos: Lietuvių / Rusų / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Galiu išpildyti slapčiausius tavo norus ir pažadėti, kad mano seksualūs apatiniai, aukštakulniai bei ryškios lūpos tau leis būti ypatingu visą mūsų susitikimo laiką.

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Valentina

1 Review for “Valentina”

Overall Rating: 5
  • rekomenduoju

    Su Valentina puikiai praleidome laiką apartamentuose sūkurinėje vonioje. Flirtas, moteriška figūra yra jos stipriosios pusės, kurios mane labai sužavėjo. Rekomenduoju visiems, kurie yra pasiilgę moteriškos šilumos.

    By: Marius | 5 m. ago