Kornelija

Es esmu gara auguma brunete ar izteiksmīgām ķermeņa formām, gariem matiem un caururbjošu skatienu. Esmu šeit, lai piedāvātu Tev augsta līmeņa eskorta pakalpojumus. Man patīk sports, veselīgs uzturs, laika pavadīšana brīvā dabā un pie jūras. Īpaši priecīgu mani dara saulainas dienas un atpūta siltā klimatā. Sauļošanās man sniedz bezgalīgu baudījumu un burvīgu iedegumu manam ķermenim. Ceru, ka nenobiedēšu Tevi, ja sacīšu, ka man patīk sauļoties bez peldkostīma, jo tas taču ir tik burvīgi un skaisti! Man nav ko slēpt – es paļaujos uz savu ķermeni un tā formām. Vai Tu vēlētos redzēt mani pludmalē? Esmu pārliecināta, ka nebūsi vīlies! Dievinu labi pagatavotu ēdienu, tāpēc es patiesi priecāšos Tevi izklaidēt pie vakariņu galda. Arī man pašai patīk gatavot. Kas Tev garšo? Pastāsti man par sevi, padalies savos sapņos, vaļaspriekos; atklāsim tēmas, kas būtu interesantas mums abiem. Man patīk sevi izcelt, tērpjoties dažādās seksīgās korsetēs un citos apģērba gabalos, kas man dod pārliecību, liekot justies brīvi un nepiespiesti. Vai Tev patīk drosmīgas un jutekliskas meitenes? Pastāsti, par ko Tu sapņo, un es centīšos to realizēt. Baudīsim viens otra kompāniju, smaidīsim, smiesimies, runāsim un atpūtīsimies. Ja uzdrošināsies ar mani tikties, apsolu sagādāt neaizmirstamu masāžu – īpaši Tev!

Vecums: 28
Augums: 178 cm / Svars: 62 kg
Mēri: krūtis: 94 cm / viduklis: 62 cm / gurni: 92 cm
Acis: brūnas / Mati: brunete
Valodas: latviešu / krievu / angļu

Drošības apsvērumu dēļ es pieņemu piedāvājumus un komunikāciju tikai ar iepazīšanās vietnes starpniecību.

 

Baudīsim viens otra sabiedrību, smaidīsim, smiesimies, parunāsimies un relaksēsimies!

 

Sazinies ar mani šeit

 

Drošība un konfidencialitāte garantēta.

Kornelija

2 reviews for “Kornēlija”

Overall Rating: 5
  • Tas bija dīvains vakars

    Sākumā kopā ar viņu jutos ļoti neērti, viņa bija ļoti uztraukusies un pat trīcoša… Bet pēc glāzes vīna mums izdevās atrast tēmas sarunām.

    By: Jurgis | 4 years ago

  • Šī meitene ir īsts dimants

    Šī meitene ir īsts dimants! Seksīga un, ja drīkst tā izteikties, bezgala pieredzējusi… Iesaku viņu ikvienam, kas nebaidās no izaicinājumiem un vēlas uzzināt nedaudz vairāk par sevi un savu ķermeni.

    By: Andrius | 4 years ago