Lina

Ar esi pasiilgęs romantiškų pokalbių dviese, skambant muzikai žvakių šviesoje, gurkšnojant ilgai brandintą vyną ir ragaujant jūros gėrybes?

Lina

Ar tau patinka žydros merginos akys bei ilgi šviesūs plaukai? Esu angeliško veido blondinė, pasiruošusi tau suteikti nepakartojamas akimirkas dviese, kadangi ieškau vyro eskorto pasaugoms. Dievinu juodą apatinių spalvą, ryškias raudonas lūpas, seksualiai banguotus plaukus ir krūtinę pabrėžiančius korsetus. Esu linksma, besišypsanti, mėgstanti flirtuoti bei gerai leisti laiką. Ar esi pasiilgęs romantiškų pokalbių dviese, skambant muzikai žvakių šviesoje, gurkšnojant ilgai brandintą vyną ir ragaujant jūros gėrybes? Mielai tai nuveikčiau kartu su žaviu, charizmatišku ir žinančiu, ko nori iš gyvenimo, vyru. Kaip ir daugeliui merginų, man patinka rūpintis savimi, sportuoti, apsipirkti ir būti puošmena greta manęs esančiam vyriškos lyties atstovui. Parašyk man, susipažinsime ir atrasime bendrų temų, kuriomis galėsime diskutuoti. Laisvai kalbu anglų, rusų kalbomis, taip pat man nėra svarbus vyro amžius, religinės pažiūros, odos spalva. Esu atvira naujoms pažintims, iššūkiams bei dar neatrastiems pojūčiams. Man patinka vyrai, turintys patirties ir žinantys, ką mėgsta moterys. Susipažinusi su maloniu vyru, nevengiu jo palepinti šiltais apkabinimais, glamonėmis, bučiniais ir labai vertinu jo pasitikėjimą manimi. Žavi, aistringa, linksma, nenuobodi mergina kaip aš vyrą gali pakylėti iki jam nematytų aukštumų, tad jeigu nori tai pajusti – pasikalbėkime ir, jei norėsi, susitarkime susitikimui. Labai laukiu tavo laiško, o aš pažadu tave nustebinti.

Amžius: 22
Ūgis: 171cm / Svoris: 56kg
Apimtys: Krutinė: 87cm / Liemuo: 61cm / Klubai: 85cm
Akys: Melynos  / Plaukai: Blondinė
Kalbos: Lietuvių / Rusų / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Aš pažadu tave nustebinti!

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Lina

1 Review for “Lina”

Overall Rating: 5
  • Labai daili blondinė

    Labai daili blondinė, kuri mūsų susitikimo metu vilkėjo ypač seksualius drabužius. Negalėjau nuo jos atitraukti akių, tačiau labiausiai norėjosi pamatyti Linos ištreniruotą figūrą ir man tai pavyko!

    By: Antanas | 3 m. ago