Ruta

Labas, esu seksuali tamsiaplaukė, ieškanti vyro eskorto paslaugoms. Nuo mano veido niekuomet nedingsta šypsena, visada esu geros nuotaikos, todėl galiu būti puikia kompanija tavo pasirinktam laiko tarpui kelionėse, konferencijose, restoranuose, apartamentuose ar bet kurioje tavo pasirinktoje vietoje. Viliuosi palikti tau įspūdį ir suteikti nepamirštamas akimirkas drauge. Esu patyrusi, drąsi, nebijanti iššūkių. Mėgstu žiūrėti filmus, todėl būdami namuose galėtume pasirinkti mus labiausiai sudominusį ar jaudinantį kino filmą… Laisvalaikiu dirbu modeliu, reklamuoju žinomų gamintojų apatinius, chalatus bei maudymosi kostiumėlius. Jų turiu nemažą kolekciją, kurią galėčiau tau pademonstruoti, jei norėtum su manimi susitikti. Papasakok, kokios merginos tau patinka, ką mėgsti veikti laisvalaikiu, apie ką svajoji ir aš būsiu atvira tau taip pat. Kadangi pokalbiai visuomet tampa puikia pasimatymo pradžia, leidžiančia pažinti vienas kitą, atsipalaiduoti, priprasti vienam prie kito, nieko nelauk ir parašyk man, esu tikra, kad atrasime bendrų temų. Taip pat esu temperamentinga, pozityvi ir nebijanti imtis iniciatyvos. Mėgstu keliauti, esu smalsi, linksma, todėl viliuosi sutikti vyrą, panašų į mane. Aplinkiniai sako, kad esu spontaniška, elegantiška, rafinuota, o avėdama aukštakulnius tampu tikra miesto diva…

Amžius: 24
Ūgis: 179cm / Svoris: 65kg
Apimtys: Krutinė: 91cm / Liemuo: 63cm / Klubai: 91cm
Akys: Rudos / Plaukai: Brūnetė
Kalbos: Lietuvių / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Jeigu esi pasiilgęs malonių pokalbių, romantiškos atmosferos, poilsio ir atsipalaidavimo oazės, aš lauksiu tavo laiško! Noriu tave pažinti. Garantuoju tavo konfidencialumą.

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Ruta

1 Review for “Rūta”

Overall Rating: 5
  • Tiesiog wow

    Ši mergina turi daug patirties! Man labai patiko jos atvirumas, seksualumas bei drąsa. Neieškanti žodžio kišenėje, flirtuojanti ir jaudinanti. Norėsiu su ja susitikti dar kartą.

    By: Evaldas | 3 m. ago