Veronika

Labas, susipažinkime! Laukiu tavo žinutės, jei norėtum šalia savęs matyti įspūdingų kūno formų tamsiaplaukę merginą, mėgstančią gerą kompanija bei skanų vyną. Aš ieškau vaikino arba vyro eskorto paslaugoms. Esu atsipalaidavusi, drąsi, šmaikšti, komunikabili be mėgstanti gerus vakarėlius. Esu tiek aktyvaus, tiek pasyvaus poilsio mėgėja. Esu įsitikinusi, kad tai galima suderinti, todėl po audringos nakties geriausiai atsipalaiduoju romantiškoje aplinkoje, skambant muzikai, kalbantis, užkandžiaujant ir mėgaujantis taure vyno. Ar tau patiktų toks savaitgalis? Nedelsk ir parašyk man, susipažinkime, esu tikra, kad atrasime mus abu dominančių temų ir norėsime padiskutuoti apie įvairius dalykus žiūrėdami vienas kitam į akis arba į kiekvieno mūsų kūnus… Mėgstu žiūrėti kino filmus, keliauti, žaisti tenisą. Ar minėjau, jog esu aistringa futbolo gerbėja? Tai yra viena temų, apie kurią galiu kalbėtis valandų valandas! Mano mėgstamiausias metų laikas – vasara, kadangi tuomet galiu puoštis savo mėgstamiausiais atvirais drabužėliais bei maudymosi kostiumėliais. Jeigu kartu vyktume į kelionę, pademonstruočiau mano turimą seksualių apatinių kolekciją. Esu tikra, jog kai kurie jų modeliai tave išvestų iš proto! Nekantrauju susipažinti su kultūringu, linksmu, nevengiančiu atvirų pokalbių temų vaikinu arba vyresniu vyru.

Amžius: 31
Ūgis: 165cm / Svoris: 59kg
Apimtys: Krutinė: 90cm / Liemuo: 59 / Klubai: 89
Akys: Žalios / Plaukai: Brunetė
Kalbos: Lietuvių / Rusų / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Galiu būti tavo išvaizdus pasididžiavimas verslo kelionės metu, seksuali partnerė kelionėje arba jauki, romantiška bei drąsi savaitgalio metu leidžiant laiką dviese…

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Veronika

1 Review for “Veronika”

Overall Rating: 4
  • Puiki mergina!

    Mergina neišsigando mano vyresnio amžiaus, elgėsi pagarbiai ir koketiškai, nuolat klausdama kas man patinka. Tai kartais erzino, nes siekiau tiesiog atsipalaiduoti, tačiau galiausiai radome kompromisą, kaip turiningai praleisti laiką kartu.

    By: Karolis | 5 m. ago