Veronika

Sveiks – prieks iepazīties! Mani sauc Veronika. Ja vēlies sev blakus redzēt tumšmati ar iespaidīgu augumu, kurai patīk laba kompānija un smalks vīns, tad gaidu Tavu ziņu. Es meklēju puisi vai vīrieti, kam sniegt savus eskorta pakalpojumus. Esmu atbrīvota, drosmīga, asprātīga, komunikabla un nespēju atteikties no labām ballītēm. Mīlu gan aktīvu, gan pasīvu atpūtu. Esmu pārliecināta, ka to visu var apvienot, tāpēc pēc vētrainas nakts dodu priekšroku atpūtai romantiskā gaisotnē ar mūziku, sarunām, uzkodām un glāzi laba vīna. Vai Tu vēlētos šādu nedēļas nogali? Ja tā, nekavējies un raksti man – satiksimies, un esmu pārliecināta, ka abi kopā atklāsim mūs abus interesējošas tēmas un pārrunāsim dažnedažādas lietas, skatoties viens otram acīs… Man patīk skatīties filmas, ceļot, spēlēt tenisu. Vai jau minēju, ka esmu kaislīga futbola fane? Tā ir viena no tēmām, par kuru varu runāt stundām ilgi! Mans mīļākais gadalaiks ir vasara, jo tad es varu tērpties manās iecienītajās vieglajās drēbēs un peldkostīmā. Ja mēs kopā dotos ceļojumā, es Tev nodemonstrētu savu skaisto apakšveļas kolekciju. Esmu pārliecināta, ka daudzi no tajā ietilpstošajiem modeļiem Tevi padarītu gluži vai traku! Ļoti ceru satikt kulturālu, jautru un nepiespiestu puisi vai gados vecāku vīrieti.

Vecums: 31
Augums: 165 cm / Svars: 59 kg
Mēri: krūtis: 90 cm / viduklis: 59 cm / gurni: 89 cm
Acis: zaļas / Mati: brunete
Valodas: latviešu / krievu / angļu

Drošības apsvērumu dēļ es pieņemu piedāvājumus un komunikāciju tikai ar iepazīšanās vietnes starpniecību.

 

Es varu būt Tava izskatīgā partnere komandējumā, sapņu meitene ikdienā vai apburoša, romantiska un dēkaina mīlniece nedēļas nogalē.

 

Sazinies ar mani šeit

 

Drošība un konfidencialitāte garantēta.

Veronika

1 Review for “Veronika”

Overall Rating: 5
  • Satriecoša meitene!

    Šī meitene nenobijās no mana lielā vecuma, izturējās cieņpilni un koķeti, nemitīgi man jautājot, kas man patīk. Dažreiz tas bija kaitinoši, jo es vēlējos vienkārši atpūsties, taču beigu beigās mēs atradām kompromisu, kā saturīgi pavadīt laiku kopā.

    By: Carol | 4 years ago