Milda

Jeigu esi pasiilgęs nevaržomo, atviro bei drąsaus bendravimo – mums pakeliui! Esu aistringa mergina, ieškanti vaikino eskorto paslaugoms. Gali pastebėti iš mano nuotraukų, jog mėgstu puoštis plėšrių gyvūnų kailių raštų motyvais, kurie man suteikia vidinio pasitikėjimo savimi bei energijos vakaro metu. Labai noriu susipažinti su savimi pasitikinčiu, draugišku vyru, su kuriuo leisčiausi į nepakartojamų prisiminimų bei malonumų kelionę. Esu atletiško kūno sudėjimo, sportiška, mėgstu flirtuoti, gaminti valgyti bei lankytis naktiniuose klubuose. Visuomet esu puikiai nusiteikusi, besišypsanti, todėl kartu praleistas laikas bus kupinas geros nuotaikos, juoko ir vien teigiamų emocijų. Jeigu jautiesi pavargęs nuo kasdienybės darbų bei rūpesčių – padėsiu tau atsipalaiduoti masažo pagalba. Mielai kartu pagulėčiau sūkurinėje vonioje ar energingai praleisčiau laiką bet kurioje kitoje romantiškoje aplinkoje. Esu natūralių, tačiau išraiškingų kūno formų, charizmatiška ir nusiteikusi tau atsiskleisti visapusiškai. Papasakok man apie savo patirtį, lūkesčius ir įgyvendinkime tavo slaptas svajones kartu. Man ypač patinka atviri vyriškos lyties atstovai, kurie nesivaržo ir gali suteikti moteriai tai, ko ji nori bei trokšta. Jeigu leisime laiką restorane, pažadu apsivilkti savo gražiausią ir labiausiai kūno formas išryškinančią suknelę, o savo temperamentu tave žavėsiu ne tik vakarienės metu, bet ir po jos. Parašyk man ir susipažinsime artimiau.

Amžius: 24
Ūgis: 180cm / Svoris: 64kg
Apimtys: Krutinė: 93cm / Liemuo: 61 / Klubai: 90cm
Akys: Rudos / Plaukai: Brunetė
Kalbos: Lietuvių / Rusų / Anglų

Dėl saugumo sumetimų užsakymus priimu ir bendrauju tik per pažinčių portalą.

 

Galiu būti tavo išvaizdus pasididžiavimas verslo kelionės metu, seksuali partnerė kelionėje arba jauki, romantiška bei drąsi savaitgalio metu leidžiant laiką dviese…

 

Susisiek su manimi čia

 

Saugumas ir Konfidencialumas- Garantuotas.

Milda

1 Review for “Milda”

Overall Rating: 5
  • Milda yra labai charizmatiška

    Milda yra charizmatiška, nuolat besišypsanti mergina. Galbūt ne viską ji darė taip, kaip norėčiau, bet būdama paklusni ir naivi ji sugebėjo išpildyti mano norus.

    By: Julius | 3 m. ago