Kaip viskas vyksta?

Išsirenkate patikusią merginą ir susisiekiate su ja. Paprasta.

Norint atlikti rezervaciją reikia pasirinkti jus sudominusią merginą ir paspausti jos profilio apačioje esančią nuorodą „Mane rasite čia“. Tuomet galite parašyti merginai žinutę ir bendraujant tarpusavyje susitarti, kada ir kur norėsite susitikti.

Komunikacija vyksta per pažinčių portalą todėl, kad merginos nenori viešai skelbti savo kontaktinių duomenų ir kitos privačios informacijos. Bendravimas per pažinčių portalą leidžia pažinti vienas kitą ir individualiai susitarti dėl susitikimo laiko, vietos bei sąlygų saugiai.

Mes nesame eskorto agentūra, parduodanti teikiamas paslaugas, o tik portalas, leidžiantis merginoms plačiau papasakoti apie save.

Tai yra visiškai saugu. Norint susisiekti su merginomis tiesiogiai, tereikia paspausti ant jų profiliuose pateiktų nuorodų. Komunikacija vyksta per pažinčių portalą, o kilus įtarimams dėl nepatikimų merginų, prašome mums pranešti tam, kad panaikintume netinkamas anketas.

Mes nesame niekaip atsakingi ar susiję su šiomis merginomis. Jų veikla yra nesusijusi su mūsų veikla absoliučiai niekaip.

Mergina.Eu- ištroškusiems erotikos